جستجو

یاوری برای کاویان پور
 
 
 

عزم دبیر پرتکاپوی جودوی استان برای اینکه شهرش دارای خانه و پایگاه این رشته جان گرفته در مازندران شود، ادامه دارد.

مجتبی کاویان پور دبیر ه‍یأت جودو استان با همراهی برخی از مسئولان و یاری مجدانه مهندس اسدی شهردار نور می کوشد تا در مدت زمانی کوتاه سالن طبقاتی ورزشی بسازد که نه تنها برای جودو بلکه دیگر رشته ها هم فضایی مناسب فراهم می آورد. این خانه طبقاتی با محوریت جودو ۳۸۰ متر زمین دارد که می تواند محل اردوی تیم های ملی هم باشد و علاوه بر آن کلاس های آموزشی، داوری و مربیگری را حتی در سطح بین المللی پذیرایی کند.
شهردار ورزش دوست شهر نور و اعضای شورای حمایت ویژه ای از این طرح ورزشی دارند تا هر چه زودتر و با بهترین کیفیت به بهره برداری برسد اما بودجه کنونی مدت زمان بیشتری صرف می شود که البته با مشارکت سرمایه گذاران دلداده ی ورزش پیشرفت کار احداث به خوبی پیش خواهد رفت.
با ساخت این پروژه در هر طبقه سی مربی و در حدود ۶۰۰ ورزشکار تحت پوشش قرار می گیرند و دیگر ملی پوشان مردو زن پایتخت ساحلی ایران در رشته های جودو, تکواندو، ووشو و کاراته و ...معضل مکان حرفه ای تمرین نخواهد داشت. علاقه مندان به سرمایه گذاری در این بخش که هم بازدهی مالی دارد و هم معنوی می توانند با مجتبی کاویان پور تماس بگیرند تا در این طرح ارزشمند شریک شده و در تامین خواسته ای به جا برای جوانان پر شور ورزش های رزمی کمک موثر داشته باشند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی