جستجو

برای نخستین بار پیکارهای سابر دختران  
 
اکبری بهتر از همه
 
 
 

سابریست های بانوی مازنی برای رسیدن به تیم ملی، اولین رقابت خود را سپری کردند.

ستاره شمشیربازی ایران و یکی از برترین های جهان، مجتبی عابدینی مازنی است که در اسلحه سابر تبحر دارد پس حتما دختران استان هم می توانند در این بخش موفق باشند.
تا به حال محور شمشیربازی مازندران روی اپه بوده اما چند سال است که به سابر بیشتر علاقه مندی نشان داده می شود. سابریست های دختر هم شروع کردند تا امیدوار باشیم خیلی زود جایی در تیم ملی بانوان پیدا کنند. در اولین دوره مسابقات بانوان قهرمانی استان که به محوریت ساری تحت عنوان گرامیداشت هفته معلم برگزار شد، مائده اکبری اول شد و سارا پور عباسعلی عمران و غزل شکری راد در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

 

 

 

 

کاله آزرده خاطر از مازندران به تهران!
شیفت تیمداری
به سوی غریبه ها
تصور نکنید که کاله مازنـــدران تیمداری و
بستر سازی را رها کرده، این اتفاق فقط برای استان خاستگاه کاله افتاده ولی در تهران با جدیت در حال ادامه است!

کاله تیم های متعددی در لیگ های بسکتبال استان تهران دارد و به تازگی در لیگ دسته دوم پایتخت به نایب قهرمانی در رده سنی جوانان دست یافت.
کاله ای ها در رده های سنی مختلف به جز بزرگسالان تیمداری می کنند ولی این سهیم بودن و ساختن استعداد معطوف به مازندران نیست بلکه در کشور و حتی استان های گلستان و اصفهان جریان دارد.
بهمن سلیمانی مدیرعامل باشگاه کاله رئیس هیات بسکتبال مازندران است و تردیدی در علاقه اش به استان مادری نیست اما مانده ایم که چرا نمی خواهد در خود استان چنین تیم هایی را راه اندازی کند و بسنده می شود به کار پایه ای در استان های دیگر؟!
کاله البته در مازندران دارای خانه بسکتبالی است که مامن تیم های ملی است و اردوها نیز در آن برگزار می شود اما به نظر می رسد به شدت گلایه هایی را از خود استان دارد و ترجیح می دهد تیمداری هایش در مازندران نباشد!
در تصویر فانی از مقامات باشگاه را می بینید که شادمان در حال تقدیم مدال به اعضای کاله تهران است!

 

 

 

افتتاح خانه جوان استان گیلان در رشت
خانه جوان استان گیلان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در رشت افتتاح شد

در این افتتاحیه محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش، مریم بخشی سرپرست اداره کل ورزش و‌جوانان گیلان و سایر مسئولان ورزش استان حضور داشتند‌.
سرپرست اداره ورزش و‌جوانان گیلان در این مراسم گفت: این اولین خانه جوان استان است که در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت افتتاح شد. مریم بخشی افزود: امیدواریم بتوانیم‌ گام‌های موثری برای حل مشکلات جوانان برداریم. وی ادامه داد: البته در رفع مشکلات جوانان ارگان ها و‌ نهادهای دیگر نیز باید همکاری کنند که امیدواریم این همکاری بیش از پیش باشد تا مشکلات جوانان کاهش یابد. مراسم اختتامیه اولین همایش ملی انتخاب جوان کارآفرین کشور با حضور معاون وزیر ورزش در دهکده ساحلی انزلی برگزار و از 10 جوان برتر در حوزه کارآفرینی تجلیل شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی