جستجو

تاکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نشست با سردار میرفیضی:
 
برخورد مقتدرانه  پلیس با  هنجارشکنان
 احساس امنیت مردم را افزایش می دهد
 
 
 

فرمانده انتظامی استان در نشست تعاملی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ،گفت: استفاده از ظرفیت‌های تاثیرگذار مردمی، نقش مهمی در پیشگیری از جرائم در جامعه دارد.
سردار سید محمود میرفیضی در این نشست که با حضور معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی همراه بود، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به تشریح نقش موثر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در پیشگیری اجتماعی از جرایم پرداخت.سردار میرفیضی با بیان اینکه اهمیت و کارکرد مشارکت مردم به عنوان یک فرایند اجتماعی، انکارناپذیر است، تصریح کرد که امنیت اجتماعی مقوله‌ای است که از طریق مردم و برای مردم ایجاد می‌شود.
• مشارکت مردم در امنیت اجتماعی از مولفه‌های توسعه  است

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه مشارکت مردمی در امنیت اجتماعی یکی از مصادیق مشارکت در توسعه ملی است، اظهار داشت: گسترش دامنه مشارکت پلیس با مردم، موجب نوآوری، خلاقیت در نظام اجتماعی و انضباط در حوزه امنیت اجتماعی می‌شود.
سردار میرفیضی با اشاره به فعالیت خیران امنیت‌ساز در حوزه مشارکت‌های مردمی برای تولید امنیت اجتماعی، عنوان داشت: خیران امنیت‌ساز با اقدام به‌موقع و اخذ مشارکت‌های مردمی می‌توانند، تصمیمات مهمی در حوزه پیشگیری وضعی و اجتماعی بردارند.وی اذعان داشت: امروزه آسیب‌های اجتماعی مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری، مسئولان نظام و آحاد مردم شریف است که با مشارکت همگانی می‌توان در مهار و کاهش آن گام‌های موثری برداشت.
سردار میرفیضی همچنین با اشاره به گسترش فعالیت افراد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بر استفاده از فرصت‌ها در این حوزه برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه تاکید کرد.
در ادامه این نشست مجید حسین زادگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت‌های فرماندهی انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت ایام ماه مبارک رمضان، شب‌های قدر و روز جهانی قدس، عنوان داشت: نیروی انتظامی در بین دستگاه‌ها و سازمان‌ها بیشترین ماموریت را دارد.وی با بیان اینکه تنوع ماموریتی در نیروی انتظامی بسیار زیاد است و هر جایی که افرادی از جامعه در آنجا حضور دارند پلیس نیز حضور دارد. افزود: امروزه نیروی انتظامی در همه حوزه‌های امنیتی، انتظامی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارای دیدگاه کلان و صاحب‌نظر است و می‌تواند تاثیر‌گذار باشد.معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، اظهار داشت: هر جا اقتدار پلیس در برخورد با هنجارشکنان افزایش یافته، مردم احساس رضایتمندی کردند و اعتماد عمومی مردم نسبت به نظام افزایش یافته است.وی با اعلام حمایت از طرح‌های مشارکتی فرماندهی انتظامی استان مازندران در راستای ارتقا نظم و امنیت عمومی در جامعه بر توسعه مشارکت‌های مردمی در این حوزه به ویژه خیران امنیت‌ساز تاکید کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی