جستجو

 
 
جوان 22 ساله در دریای بابلسر غرق شد
 
 
 


فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از غرق شدگی و مرگ جوان 22 ساله حین شنا در منطقه ممنوعه خبر داد.

سرهنگ  عبداله رضوانی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع غرق‌شدگی در منطقه "پارک شورا " این شهرستان، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.
وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، فردی به نام "حمیدرضا- ج" 22 ساله که برای شنا به منطقه ممنوعه شنا رفته بود به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق شد. فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: با حضور گروه‌های امداد و نجات جسد این جوان از آب بیرون آورده و به سردخانه منتقل شد.
سرهنگ رضوانی با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می‌کنند از آنان خواست: از طرح‌های سالم‌سازی دریا و مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند تا دچار سانحه نشوند.
 

آتش سوزی منزل
 در نوشهر 2 قربانی گرفت
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع حریق منزلی در شهرستان نوشهر و مرگ پیرمرد 95 ساله و پیر زن 88 ساله در این حادثه خبر داد.

سرهنگ  علیرضا باقری  با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش‌سوزی منزلی در شهرستان نوشهر، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.
وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، بخاری هیزمی منزل پیرمردی 95 ساله به نام "خداورد – خ" در یکی از روستاهای حومه شهرستان نوشهر دچار حریق شد.
 
 

دستگیری 5 سوداگر مرگ
 در شهرستان بهشهر
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری 5 عامل افیونی و کشف 7 کیلو و 200 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ  ابراهیم شجاعی با اعلام این خبر، گفت:در پی کسب خبر ی مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت . فرمانده انتظامی شهرسان بهشهر، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی 5 سوداگر مرگ در این شهرستان شدند .
سرهنگ شجاعی، خاطر نشان کرد: با هماهنگی‌های قضایی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه آنان 7 کیلو و 200 گرم تریاک کشف شد .
 

دستگیری سارق منزل
 در بابلسر
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری سارق منزل با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالله رضوانی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان بابلسر موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 11 این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شدند . سرهنگ رضوانی، خاطر نشان کرد: ماموران پس از بررسی‌های همه جانبه و هماهنگی با مرجع قضائی متهم را در حین سرقت از یک منزل مسکونی در این شهرستان دستگیر کردند . وی، اظهار داشت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 10 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد . فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه از شهروندان خواست:برای پیشگیری از سرقت، منزل و محل کار خود را به سیستم‌های هشدار دهنده و ضد سرقت مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در محل زندگی خود مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی