جستجو

 
 
کمک بیش از 300 میلیون تومانی خیّران شهرستان عباس‌آباد
در جشن گلریزان
 
 
 

خیّران شهرستان عباس‌آباد در هفتمین جشن گلریزان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان، 331 میلیون تومان کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران در این مراسم با عنوان «لذت لبخند» که شب گذشته در سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی کلارآباد برگزار شد، هدف آن را ساخت 150 واحد مسکونی ایتام با کمک خیران و حامیان طرح اکرام در این استان بیان کرد و گفت: برای ایتام مازندران 350 واحد مسکونی نیاز است، که امسال 50 واحد و سال آینده 200 واحد ساخته خواهد شد.  نوروزی با بیان اینکه 800 واحد مسکونی با کمک و حمایت بسیج سازندگی و خیران برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) ساخته می‌شود افزود: امسال در ماه مبارک رمضان، 8 برنامه جشن گلریزان با عنوان لذت «لبخند» در 8 شهرستان با حضور خیران برگزار شد.
فرماندار شهرستان عباس‌آباد نیز در حاشیه هفتمین جشن گلریزان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان گفت: این جشن با هدف ساخت 20 واحد مسکونی برای ایتام با حضور 32 خیر از شهرستان‌های عباس‌آباد، سلمانشهر و کلارآباد برگزار شده است.
حق‌الله کثیری افزود: 331 میلیون تومان جمع‌آوری شده که از این میزان 245 میلیون تومان نقدی و بقیه غیرنقدی بوده است. همچنین دو خیّر، دو قطعه زمین به مساحت 474 مترمربع برای ساخت مسکن ایتام اهداء کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی