جستجو

شهریار ساری در بحرانی ترین وضعیت
 

تا     انحلال چیزی نمانده، کاری کنید!
 
 
 

بدعتی در کار است بس ناگوار، در مازندران با ناتوانی مالی تیم های محبوب و مردمی مشکلی نداریم ولی دیگر سیلی ها به صورت خود هم نمی زنیم؛ خیلی زود دست می شوییم و بدون اکراه و خجالت از لیگ و مسابقه سرباز می زنیم.

برای به تاراج بردن عزت این ورزش نیازی به بیگانه نیست، همینجا خودمان تیشه برمی داریم و ریشه تیم خود را می زنیم و میراث آن که علائق مردمی است به یغما می بریم.
عجیب است که حتی وقت دلتنگی و دغدغه کنار هم نیستیم، خو گرفته ایم با بی توجهی و تن می دهیم به نیستی و نابودی. باورش سخت است اما ۲۰ مهر ۹۶ جام نایب قهرمانی را در ساری بالا بردیم و به یکسال نشده، در آستانه خروج از لیگ برتر فوتبال ساحلی هستیم! در همه جای دنیا این موفقیت بنای یک اتفاق بزرگ می شود و یک شهر برای شوق دستاورد تازه منتظر می ماند اما در مرکز مازندران تیم شایسته شهریار مهره های کلیدی اش را در آغاز فصل جدید از دست می دهد. با فقط ۶ بازیکن وارد لیگ می شود و هر پنج بازی ابتدایی اش را می بازد که سه تا از آنها با اختلاف یک گل بوده و سپس در آماتور گونه ترین تصمیم از سر ناچاری در واکنش به ضعف مالی شدید، تمرینات تعطیل و تیم هم به دیدار هفته ششم مقابل پارس جنوبی جم نمی رود! شهریار از تیم سال پیش خود سه بازیکن ملی پوش و کلیدی خود را به دلیل ناتوانی مالی از دست داد و جایشان را هم پر نکرد تا با افزوده شدن مصدومیت های جدید، حتی برای پر کردن لیست بازیکنان این فصل خود مشکل داشته باشد! شهریار ساری که شده بود نمادی از قدرت و استیلا در ورزش ساری که با این سطح پیروزی و موفقیت در فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی مرکز استان بیگانه بودیم، حالا به یکسال نرسیده در ورطه نابودی کامل است. تمرینات تعطیل شده و بدتر از آن قرار است به خانه تیم مدافع عنوان قهرمانی سال پیش نرویم! انتظار از محمد صالحی حدی دارد. در دوره ای که کسی برای حمایت نیست و نمی آید، فقط او مانده ولی در این وانفسای اقتصادی طبیعی است که یک تنه تاب نیاورد.
پرهیز هیات فوتبال استان از پیگیری اوضاع تیم شهریار و سکوت اداره کل ورزش و جوانان مازندران پذیرفتنی نیست. همین اتفاقات است که وقار ورزش استان را تهدید می کند که مازندرانی ها با این قدمت و سابقه چنین به خفت افتاده اند که یک مسابقه مهم لیگ را به خاطر نداشتن پول تهیه بلیت هواپیما از دست بدهند؟ این روزها در لیگ محلات هم چنین واقعه خجالت باری روی نمی دهد که در شهریار ساری حادث شده و تکاپویی هم برای رفع این مشکل جدی نمی بینیم. زمانی نمانده تا به سخره گرفته شدن توسط ورزش ایران. ببینیم تا پیش از وقوع این آبروریزی پیشگیری صورت می گیرد و حداقل حال تیم شهریار ساری را برای گذران این سختی های تمام ناشدنی می پرسند.
می هراسیم که کم کم باب شود که رقبا بگویند تیم های مازندرانی صاحب ندارند و هیچ تضمینی به تمام کردن لیگی که شروعش کرده اند، نمی دهند!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی