جستجو

حکم فدراسیون جانبازان
 و معلولین برای نقی مهدوی
 
مرد اول مازندران مدیر
 تیم های ملی فوتبال شد
 
 
 دیر زمانی است می شناسیمش و هر روز بیشتر به وابستگی های بخشی از ورزش استان به حاج نقی مهدوی صحه می گذاریم.

 این شایستگی های بی بدیل مرد اول ورزش جانبازان و معلولین مازندران سال هاست که به تایید فدراسیون هم رسیده و حکم تازه ای هم برای این چهره ی دوست داشتنی ورزش مازندران صادر کردند. با حکم فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نقی مهدوی رئیس هیات استان به عنوان مدیر تیم های ملی انجمن فوتبال این فدراسیون برگزیده شد. آنها هم می دانند که این موسپید خستگی ناپذیر با مدیریت خاص خود و طریقه هدایت این مجموعه، بهترین عملکرد را برای فوتبال جانبازان و معلولین رقم می زند. برای حاج نقی مهدوی ناب و خالص مان آرزوی تداوم موفقیت داریم و به ورزش جانبازان و معلولین مازندران و کشور این انتصاب را تبریک می گوییم‌.

 

 

 

جز افسوس از چه می توان گفت؟
چراغ سالن کشتی شهید وطنی قائمشهر خاموش شد
 در تصویر چیزی پیدا نیست جز تشک کشتی که در تاریکی مدفون شده است. این عکس از کجاست؟ از قائمشهر و باشگاه کشتی نامی و قدیمی شهید وطنی که آب نداشت، حالا برق هم ندارد!

جمعی از کشتی گیران قائمشهری معترض هستند به اینکه رئیس جدید این شهرستان چنان در قبال باشگاه پرسابقه شهید وطنی که محور و مامن کشتی قائمشهر است بی توجهی می کند که حتی برق آن نیز قطع گشته و به مصیب ها افزوده شده است. از آن شور و هیاهو دیگر خبری نیست و تعداد کشتی گیران به حداقل رسیده اما تاسف برانگیز است که دیگر چراغ کشتی وطنی هم خاموش شده و هیچ تلاشی را از جانب اداره ورزش و جوانان قائمشهر و هیات کشتی شهرستان شاهد نیستیم.
آب این سالن هم یک ماه است که قطع شده و سرویس بهداشتی هم طبعا قابل استفاده نیست تا قلب کشتی قائمشهر بگیرد. رفتار و نحوه کار در کشتی این شهر به گونه ای است که انگار می خواهند درب های سالن وطنی را برای همیشه ببندند! مگر می شود آب و برق این خانه کشتی که همیشه جان پناه ورزش اول استان بوده و ستارگان زیادی از آن برخاسته اند قطع باشد و مسئولی هم گزیده نشود؟! نمی دانیم چگونه می توانند سکوت محزون این سالن را که سال های سال محل افتخار آفرینی ها بوده از یاد ببرند؟ آنجا مولد قهرمان است و پهلوان ولی این روزها در حالت احتضار گونه به زندگی ادامه می دهد کشتی قائمشهر پس از سال ها رکود بازگشت و دوباره تمامی رده های سنی مسابقات استانی را فتح کرد، قهرمان آسیا و جهان داد و پهلوان سه ساله کشور از آنجاست ولی چراغ وطنی، زیستگاه پهلوانان و قهرمانان را خاموش کرده اند. به بهانه ساخت ورزشگاه فوتبال این سالن از زندگی ساقط شده و در واقع کشتی هم فدای فوتبال شده و همه آقایان هم گردن نهادند از قرار!
امیدواریم حساسیت لازم را از جانب دستگاه های مسئول در این باره ببینیم، با این بلایا که داریم، برق یک سالن ورزشی را حتی در شب ها نباید خاموش کرد؛ آنکه سالن کشتی شهید وطنی است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی