جستجو

اولین مازندرانی حاضر
 در جام حذفی فوتبال آلمان
 
نعیمی وردربرمن را برای ورماتسیا ورمز آنالیز می کند!
 
 
  مازندرانی ها دلیلی ویژه برای پیگیری جام حذفی فوتبال آلمان در سال آینده خواهند داشت. پس از جام جهانی ۲۰۱۸ همه استان پیگیر نتیجه تیم ورماتسیا ورمز خواهند بود چون یک مازندرانی در این تیم حاضر است.
رضا نعیمی مربی جوان و شایسته مازنی که مقیم آلمان است به تیمی در دسته چهارم فوتبال این کشور پیوسته و آنالیزور تیم گمنام ورماتسیا ورمز خواهد بود که البته دیگر برای دوستداران ورزش استان آشناست.
تیم های بایرن مونیخ و بورسیا دورتموند حتما در مازندران هوادار دارند ولی این تیم که در دسته چهارم فعالیت می کند هم حرفه ای است و طبعا لیگ آلمان حتی در این دسته کیفیتی بالا دارد بخصوص اینکه تیم های شناخته شده ای که سابقه بازی در سطح برتر بوندس لیگا را دارند، نظیر اولم، مانهایم و زاربروکن هم در همین مسابقات هستند و تیم های دوم ماینس، اشتوتگارت و فرایبورگ هم شرکت می کنند. این برای نعیمی جوان که فوق العاده خواهد بود که توان آنالیز خود را عیان کند بخصوص اینکه ایمان داریم کارکرد مطلوبی برای تیمش دارد. این تیم با قهرمانی در مسابقات حذفی منطقه ای فوتبال آلمان به جمع ۶۴ تیم برتر پیوسته و به زودی میزبان وردربرمن تیم مشهور و سبزپوش ژرمن هاست. نعیمی هم نخستین مازندرانی است که در جام حذفی فوتبال آلمان مشارکت دارد و این خبر خوبی است برای مازنی ها که اندازه فوتبال خود را می دانند ولی همیشه به کمتر از آن رسیده اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی