جستجو

 
 
رهایی گروگان‌ها از چنگ
 آدم ربایان در قائم‌شهر
 
 
 


فرمانده انتظامی استان از انهدام باند آدم ربایی و رهایی 3 نوجوان ربوده شده از چنگ آدم ربایان با همکاری پلیس آگاهی استان قم و شهرستان قائم‌شهر خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی فرماند انتظامی استان مازندران گفت: در پی وصول نیابتی قضائی از دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان قائم‌شهر بنا به درخواست پلیس آگاهی استان قم مبنی بر ربوده شدن 3 نوجوان ساکن استان قم و مخفی شدن آدم ربایان در آن شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قائم‌شهر با همکاری ماموران پلیس آگاهی استان قم، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل اختفای متهمان شدند. سردار میرفیضی، تصریح کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی متهمان را که با تشکیل باندی 3 نفره با هدف دریافت وجه، پس از ربودن طعمه‌های خود، آنان را در منزلی در شهرستان قائم‌شهر مخفی کرده بودند دستگیر کردند. این مقام ارشد انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی متهمان در این عملیات، اظهار داشت: افراد ربوده شده که 3 نوجوان 15 تا 16 ساله بودند، صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان رها شده و برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌ها تحویل پلیس آگاهی قم شدند.
 
 
 
کشف 60 فقره سرقت
 داخل خودرو در رامسر
جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 4 نفره با 60 فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان رامسر خبر داد.

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. جانشین فرمانده انتظامی مازندران، افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان رامسر با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی فردی را به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ مفخمی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت اموال داخل خودروها در این شهرستان با همراهی 3 نفر از همدستانش در قالب یک باند سرقت اعتراف کرد. مفخمی شهرستانی، تصریح کرد: در ادامه همدستان متهم نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند و در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به 60 فقره سرقت اموال داخل خودرو در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان این که تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد، از شهروندان و مسافران خواست: با نصب تجهیزات ایمنی و بازدانده مناسب بر روی خودروهای خود، از پارک اتومبیل خود در مکان‌های خلوت و فاقد روشنایی، خودداری کنند.
 
 
 
 
یک کشته و 3 مصدوم با واژگونی یک دستگاه قایق موتوری در فریدونکنار
واژگونی یک دستگاه قایق موتوری با 5 سرنشین در یکی از رودخانه های منتهی به دریا در شهرستان فریدونکنار یک کشته و سه مصدومی در پی داشت .
فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک فروند قایق موتوری با 5 سرنشین در حین خروج از دهانه یکی از رودخانه‌های منتهی به دریا بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی به محل حادثه اعزام شدند. سرهنگ رمضان نژاد تصریح کرد: در این حادثه که به دلیل مواج شدن دریا به وقوع پیوست تمامی سرنشینان این قایق که شامل 3 مرد و 2 زن همگی اهل و ساکن شهرستان فریدونکنار بوده‌اند به داخل رودخانه پرتاب شدند . رمضان نژاد، تصریح کرد: بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان این قایق مفقود شد و افراد دیگر از سرنشینان آن که دچار صدمه بدنی شده بودند توسط عوامل امدادی و خدمه قایق نجات یافتند.
وی همچنین، اظهار داشت: یکی از مصدومان این حادثه به علت شدت صدمات وارده به بیمارستان منتقل شد و جسد فرد مفقود شده پس از تلاش یک ساعته توسط عوامل امدادی کشف و به سردخانه منتقل شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی