جستجو

امید دلخور از حمله شدید هواداران استقلال:
 
بهانه نمی آورم!
 
 
 امید ابراهیمی پس از ۴ سال که ستون استقلال بود به ییم الاهلی قطر رفته و قراردادی یک میلیون دلاری امضا کرده که قریب به ۸ میلیارد تومن می شود، طرفداران استقلال اما دوست داشتند که فرمانده تیم شان بماند.

پس از اینکه قطعی شد که ابراهیمی ‌ روانه تیم قطری شده صفحه مجازی اش به شدت آماج حملات قرار گرفت و باعث شد تا امید ابراهیمی هم این پست را آپلود کند؛ بدون تصحیح و کم و کاست بخوانید:
سلام به تمام هواداران تيم بزرگ استقلال ، طي اين دو روز گذشته ، متوجه دليل ناراحتيه هواداران تيمم شدم ، من دو روز قبل وقتي صبح از خواب بيدارشدم ، پيجم روباز كردم شوكه شدم از اينهمه فحش و ناسزا، چون انتظارش رو از هواداراني كه اينهمه با جون و دل براشون باعشق زحمت كشيدم ،نداشتم ،تصميم گرفتم عكسم رو بردارم و پيجم رو ببندم واسه هميشه ولي گفتم بيام حرفام رو بهتون بزنم، در مورد رفتنم هم ، مثل خيلي ها بهونه نميارم و دلخوري هم ندارم ،تصميم به اين دارم كه اين چالش جديد رو تجربه كنم، من خودم رو از شما جدا نميدونم و به پوشيدن اين لباس افتخار ميكنم و بابت اين موضوعي كه باعث رنجش شما شد از همه عذر خواهي ميكنم ،رفتنم هم تصميم شخص خودم بوده نه حمايت و تشويق كسي ،استقلال قبل از من هم بزرگ بود بعد من هم بزرگ ميمونه، بهترينيد ، دوستتون دارم ، به اميد ديدار.

 

 

 

گلستانی ها در مسابقات آلیش قهرمانی کشور قضاوت می کنند
 دبیر هیات کشتی گلستان گفت: داوران گلستانی در رقابت های آلیش قهرمانی مردان کشور قضاوت می کنند، این مسابقات امروز و فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار می شود.

مرتضی اسدی اظهار داشت: 6 داور از گلستان رقابت آلیش کاران حاضر در این مسابقات را داوری خواهند کرد. وی بیان کرد: محمد جزی، فرهاد عقیلی و عبدالجلیل عوض زاده به عنوان داوران ممتاز ملی و مجید رضایی، سجاد درویشی و محمدحسن صفری به عنوان داوران ملی نماینده داوری کشتی گلستان در این رویداد ورزشی هستند. به گفته وی؛ علاوه بر داوری، آلیش کاران گلستانی هم خود را برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات آماده می کنند. اسدی ادامه داد: گلستان مدعی همیشگی و قهرمان آلیش ایران بوده که حفظ این برتری نیازمند تقویت ورزشکاران کنونی و تلاش برای شناسایی استعدادهای جدید است. وی گفت: یکی از راه های تقویت بنیه آلیش کاران، برگزاری مسابقات استانی مداوم و مستمر است که هیات کشتی گلستان اجرای این طرح را در دستور کار داشته و در بخش مردان و زنان این رقابت ها را برگزار می کند.
براساس اعلام فدراسیون کشتی نفرات برتر این
رقابت ها به سومین دوره بازی‌های جهانی عشایر در قرقیزستان اعزام می شوند. رقابت های آلیش حدود 200 سال قدمت دارد و بیشتر در جشن و آئین های ملی و محلی مردم گلستان و خراسان شمالی برگزار می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی