جستجو

موج سواران ساحل نوشهر کوتاه نمی آید
 
سومین برد متوالی
 
 
 بازی سوم و برد سوم برای تیم خوب مازنی ها در لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور رقم خورد. تیم موج سواران ساحل نوشهر سومین پیروزی خود را هم جشن گرفت.

این اولین پیروزی تیم نوشهری لیگ یک فوتبال ساحلی در خارج از خانه بود که پس از دو برد خانگی بدست آمد. تیم خوب مازنی ها ۱۰ به ۶ میزبانش تیم دهیاری صادق آباد را شکست داد تا همچنان در بالای جدول بوده و برای قهرمانی در این لیگ و صعود به لیگ برتر نقشه بکشد.

 

 

 

کشتی گیران نونهال گیلانی خوش درخشیدند
 در جریان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور در لرستان کشتی گیران گیلانی به دو مدال نقره دست یافتند.

رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: در جریان این رقابتها ، حسن چمن از گیلان در وزن 85 کیلوگرم با برتری برابر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافت اما برای کسب عنوان قهرمانی مقابل کشتی گیری از کردستان مغلوب شد و مقام نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین امیر رضا معصومی دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور، در وزن 100 کیلوگرم با برتری برابر حریفان خود به فینال راه یافت که در این مرحله نتیجه را به کشتی گیری از کردستان واگذار و عنوان دوم و مدال نقره این رقابتها را کسب کرد .
وی گفت: یوسف ترابی در وزن 38 کیلوگرم و سامان پورصمدی در وزن 75 کیلوگرم از استان گیلان موفق به کسب مقام پنجم مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور شدند ، امیرحسین اشترابه در وزن 57 کیلوگرم و پوریا لطفی پور در وزن 68 کیلوگرم مقام ششم ، رامتین دقیقی در وزن 62 کیلوگرم مقام نهم و سیدسعید حسینی در وزن 52 کیلوگرم مقام دهم را برای گیلان کسب کردند. رئیس هیات کشتی استان گیلان بیان کرد: تیم گیلان نیز در رده بندی تیمی با کسب 2 مدال نقره ، 2 مقام پنجم ، 2 مقام ششم ، یک مقام نهم و یک مقام دهم و با مجموع 86 امتیاز، عنوان پنجم کشور را کسب کرد. وی در ادامه خاطرنشان کرد: در رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور،
زبده ترین ورزشکاران این رده سنی از سراسر کشور در سالن شهید توکل مصطفی زاده شهر خرم آباد استان لرستان در 12 وزن با هم به رقابت پرداختند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی