جستجو

برای سلامتی هر چه زودتر حجت الله قدمی دعا کنید
 
زجر بی پایان یک خادم ورزش
 
 
  هنوز هم پس از ۱۱ سال حجت الله قدمی و خانواده اش به همان شادی و خوشی سال های پیش بازنگشته اند. درد ها تمام نشده و دغدغه های مرتبط را سلامتی این نیکمرد پایان نیافته است.

حجت قدمی رئیس کنونی ورزش بهنمیر که سوابق طولانی و شاخص در یاری ورزش مازندران دارد، برای بیست و هفتمین بار عمل جراحی انجام داده و همچنان مشغول درمان و مداوای پایش پس از آن تصادف هولناک یازده سال پیش در مسیر تهران است که دیگر نگذاشته قدمی بدون عصا راه برود.
متاسفانه همچنان آسیب های آن تصادف سنگین با حجت قدمی است و از نظر روحی و مالی لطمات زیادی به او زده که همه تبعات شوق و عشقش به ورزش بوده است.
قطعا ورزشی های استان به خاطر می سپارند که قدمی چگونه عاشقانه و وفادارانه برای ورزش استان از جان و سلامت خود گذشت و بی منت همت گماشت.
برای بهبودی هر چه سریعتر این خادم بی ریای ورزش و بازگشتش به عرصه خدمت و مدیریت دعا می کنیم.

 

 

 

مدرسه فوتبالی با بهترین های سال های پیشین استان
رمضانی، تقی پور و فلاح در سرخابی

سه بازیکن خوشنام و درخشان سال های نه چندان دور فوتبال مازندران و ایران کنار هم قرار گرفتند تا تیمی نو با هدفی مشخص و آموزشی متفاوت را تشکیل دهند.

امید رمضانی، ابراهیم تقی پور و جعفر فلاح که برای دهه شصتی ها نمادهای بهترین بازیکنان مازنی هستند مدرسه فوتبال سرخابی را راه اندازی کرده و مشغول فعالیت شده اند.
این تیم در مسابقات باشگاهی رده های سنی نونهالان و نوجوانان استان هم شرکت می‌کند و با طراحی صورت گرفته قرار است به شکل ویژه و منسجم به آموزش استعدادهای خوب بپردازد.
در صورتی که تمایل دارید فرزندتان زیر نظر
بهترین های استان فعالیت کرده و فوتبال را به خوبی بیاموزد، روزهای فرد در زمین فوتبال جهاد کشاورزی واقع در میدان خزر ساری حضور یابید.
این ترکیب فوق العاده می تواند همه شرایط مناسب آموزشی و تمرینی را برای استعدادهای مازندرانی و به خصوص ساروی فراهم آورد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی