جستجو

حضور مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان بخش خصوصی در دفتر روزنامه «خبرشمال»به‌مناسبت 17 مرداد:
 
خبرنگاری یک حرفه هنری و تخصصی است
 
 
 دفتر «خبرشمال» روز گذشته هفدهم مرداد که مصادف با شهادت «محمود صارمی» و روز خبرنگار است، پرتردد بود. مدیران دستگاه‌های اجرایی، نمایندگان بخش خصوصی و فعالان حقیقی بسیاری به «خبرشمال» آمدند تا ضمن قدردانی از تلاش حرفه‌ای همکاران این رسانه معتبر مکتوب، زمینه‌های برقراری خدمات مطلوب آتی را فراهم سازند.   
مهندس محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران به اتفاق جمعی از همکاران این اداره‌کل، به دفتر «روزنامه خبرشمال» آمد و درفضایی دوستانه و صمیمی، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید «محمود صارمی» و تمام شهدای عرصه خبر، این روز را به مدیریت، سردبیر و اعضای تحریریه «خبرشمال» تبریک گفت.
مدیرکل شیلات مازندران همچنین در پیوند با این روز افزود: خبرنگاری یک حرفه هنری و تخصصی است و خبرنگاران، زحمات زیادی را برای اطلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی و انعکاس فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی انجام می‌دهند و با انجام هنرمندانه این کار، موجب افزایش اثرگذاری آن می‌شوند.  وی همچنین از انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مردم به مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان کار با‌ارزش و بااهمیت توصیف کرد که می‌تواند برای مدیران راهگشا باشد چون مدیران از این طریق، هم از نقاط ضعف کار خود، آگاه می‌شوند و به بهبود آن اقدام می‌کنند و هم از نقد و انتقادات و انتظارات مردم آگاه می‌شوند که بسیاری از این نقدها سازنده است و  همه این موارد در مجموع به افزایش رضایتمندی عمومی جامعه از نظام منجر خواهد شد.
علی رجبی مدیرکل ثبت احوال مازندران نیز در دفتر «خبرشمال» حاضر شد و ضمن عرض خداقوت به همکاران این روزنامه، از تعامل سازنده این مجموعه با اداره کل ثبت احوال مازندران قدردانی کرد.
مهندس سیف‌الله علی نیا رییس نظام مهندسی استان نیز به نمایندگی از این سازمان نظارتی بخش خصوصی به روزنامه آمد و در نشستی دوستانه، ضمن خرسندی ازینکه 17 مرداد با نام خبرنگار نامگذاری شد تاکید کرد: این امکان برای ما به‌وجود آمد که در این ایام بتوانیم از تلاش شما قدردانی کنیم. دکتر مجید بهادری مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، اصغریان قاجاری رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی و جمعی دیگر از فعالان فرهنگی نیز به «خبرشمال» آمدند و ضمن عرض خداقوت، از تلاش این روزنامه و همکاران آن
 قدردانی کردند.
گفتنی است به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار مدیر مسئول روزنامه «خبرشمال» طی مراسمی از همکاران و اعضای هیات تحریریه قدردانی به عمل آورد و لوح تقدیر و هدایایی به اعضای این مجموعه فرهنگی تقدیم کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی