جستجو

در نشستی با حضور استاندار مازندران، عملیاتی می شود
 
راه اندازی کشتی تفریحی توریستی گامی دیگر در راستای توسعه و  تحقق گردشگری دریایی
 
 
 کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق ایران در راستای توسعه و تحقق گردشگری دریایی در استان مازندران، اقداماتی برای پهلوگیری کشتی‌های تفریحی و توریستی در دریای خزر انجام داده و با همکاری و هماهنگی استانداری مازندران و با استفاده از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی این پروژه را عملیاتی کرده است.
کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق ایران در راستای توسعه و  تحقق گردشگری دریایی در استان مازندران، اقداماتی برای پهلوگیری کشتی‌های تفریحی و توریستی در دریای خزر انجام داده و با همکاری و هماهنگی استانداری مازندران و با استفاده از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی این پروژه را عملیاتی کرده است.
 کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق ایران با اقدامات قبلی به‌عمل‌آمده، با همکاری سازمان همیاری‌های شهرداری مازندران و سرمایه‌گذار بخش خصوصی و با حمایت استانداری مازندران در حال انجام اقداماتی است که کشتی‌های تفریحی و توریستی در دریای خزر پهلوگیری کنند.
بر این اساس جلسه راه‌اندازی کشتی تفریحی توریستی در دریای خزر با حضور احمد اصغری قاجار، رئیس کمیسیون گردشگری اقتصاد هنر اقتصاد ورزش اتاق ایران، محمد اسلامی، استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانداری برگزار شد.
گفتنی است این جلسه با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران، جواد واحدی، رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان مازندران، احمد اصغری قاجار، رئیس کمیسیون گردشگری اقتصاد هنر اقتصاد ورزش اتاق ایران، خانم واثقی مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری مازندران، آقای حکیمی مدیرکل حوزه استاندار، آقای هریسچی، مشاور گردشگری استاندار، مسعود شیرین کلام، دبیر کمیسیون گردشگری اتاق ایران و دو تن از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری دریایی که تجربیات بین‌المللی از جمله در کشور ترکیه را دارا هستند
 برگزار شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی