جستجو

 
 
دیدار مسئولین راه آهن شمال
با خانواده‌های شهدا
 
 
 


به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، جمعی از مسئولین و کارکنان راه آهن شمال با خانواده معظم شهدای این اداره کل دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال جمعی از مسئولین و کارکنان این اداره کل با حضور در منزل خانواده شهدای راه آهن شمال با آن‌ها دیدار کردند.
 در حاشیه این دیدارها مدیر کل راه آهن شمال بیان داشت: تکریم خانواده‌های شهدا وظیفه همه است زیرا این عزیزان با فداکاری‌های بسیار، کاری بس عظیم انجام داده اند.
گران پاشا افزود: شهدا با دفاع از نظام مقدس اسلامی به تکلیف خود عمل کردند و امروز حفظ ارزش‌ها از وظایف سنگین مردم و مسئولان است.
مدیر کل راه آهن شمال دیدار و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا را تکلیفی همیشگی دانست.
شایان ذکر است راه آهن شمال در دوران دفاع مقدس 10 شهید، 65 جانباز و 27  آزاده تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.


پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران
به مناسبت روز خبرنگار
قلم زدنت، قدم زدن در سرزمین زیبای آرمان‌هاست
و پرگشودن تا قاف حقیقت
اقتضای جان چو ای دل، آگهی است
هرکه آگه تر بود جانش قوی است
به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران ؛ مهندس مجید عبدالهی مدیر عامل شرکت در گفتگویی به مناسبت 17 مرداد روز گرامیداشت مقام شامخ خبرنگاران ضمن تقدیر از رهپویان عرصه حق و شهادت ( شهدای خبرنگار) و تبریک این روز به تمامی خبرنگاران پیامی به شرح ذیل بیان کرد.
 سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.
خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسئول‏تر است.مسئول در قبال ملت و کشور، مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم،مسئول در قبال منافع ملی، مسئول در قبال اخلاق جامعه و ...... و این و مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد
در روزگاری که هر دستی از هر آستینی برای ترسیم واژه‌ای در سپهر رسانه‌ای جهان به هوای حمایت از منفعت شخصی یا منافع صاحبان قدرت بیرون می‌آید، بر آن قلمی که ترجمان حریت و آزادگی است باید بوسه زد و واژگانی را که در دفاع از شرف حق و عدل به صف می‌ایستند، در آغوش کشید.
خبرنگاری بیش از آن که شغل باشد کنکاش دل است، هیچ حرفه‌ای به میزان خبرنگاری آغشته به هوشمندی، جسارت و آگاهی نیست و این قشر از جان، روح و قلب خویش را برای اعتلاء و توسعه این مرز و بوم مایه می‌گذارند. با درودی دوباره بر ساحت مقدس قلم و اصحاب آن  و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای عرصه خبرکشور به ویژه استان مازندران، ۱۷ مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه ، روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح و سریع را به تمام عدالت‌نگاران و حق‌نویسان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم همواره در این مسیر پایدار باشید گفتنی است در پایان مهندس عبدالهی ضمن تقدیر از تلاش تمامی خبرنگاران، لوح تقدیری را به ربابه
حسین پور خبرنگار و کارشناس روابط عمومی شرکت اهداءکرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی