جستجو

گزارش اختصاصی خبرشمال از افتتاح
خانه خبرنگاران شهرداری ساری
 
به خانه‌مان برمی‌گردیم
 
 
 /سرویس فرهنگی

ظهر دیروز، 17مرداد ماه 1397 به مناسبت روز خبرنگار، طبق قولی که مهدی عبوری؛ شهردار ساری داده بود، به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی شهرداری ساری، خانه خبرنگاران در خیابان قارن ساری و در محل معروف به پارکینگ روشن، افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی رسانه ساری و چند نفر از خبرنگاران دیگر شهرهای مازندران، معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی شهرداری ساری، رییس اداره ارشاد ساری و جمعی از کارشناسان حوزه رسانه انجام شد، محمد محبوب؛ معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: این خانه، هدیه‌ ناقابلی است که شهردار ساری به شما عزیزان و زحمت‌کشان رسانه تقدیم می‌کند. امیدوارم این مکان که متعلق به تک‌تک شما خبرنگاران محترم است، محفلی باشد برای تعامل و هم‌اندیشی‌های بیشتر تا مرکز استان مازندران همچنان در مسیر توسعه گام بردارد.
در ادامه یاسر رضازاده؛ مدیر روابط عمومی شهرداری ساری نیز با تبریک روز خبرنگار و با اشاره به نقش مهم اهالی رسانه در پیشبرد بهتر امور و رسیدن به مطلوب، گفت: امیدوارم خانه خبرنگار ساری، مکانی باشد که در آن خود خبرنگاران و اهالی رسانه به خوبی آن را مدیریت کنند تا بتوانند از ظرفیت‌های فراوان حوزه رسانه و از توانمندی‌هایشان بیش از پیش بهره‌برداری کنند چون دراین‌صورت، جامعه هم از این ظرفیت منتفع خواهد شد.  رضازاده افتتاح خانه خبرنگاران شهرداری ساری را نشان‌دهنده اعتقاد مجموعه شهرداری و شخص شهردار ساری به جایگاه مهم فرهنگ و رسانه دانست و از اهالی رسانه خواست نقدهای کارشناسانه خود را جهت انجام بهتر امور بازگو و منتشر کنند. سپس استاد کوشکی؛ از پیشکسوتان رسانه مازندران به نمایندگی از اهالی رسانه و خبرنگاران با شادباش روز خبرنگار و اشاره به این نکته که افتتاح خانه خبرنگاران شهرداری ساری، اتفاق خوبی برای اهالی رسانه است، گفت: سال‌های زیادی است که در مازندران به کار حرفه‌ای رسانه می‌پردازم و در این مدت شهرداران زیادی را در ساری و مازندران دیدم که جز دو یا سه نفرشان که در حد توان خود، اقدامات شایسته‌ای انجام دادند، بقیه چندان برای مازندران موثر نبوده‌اند.
این پیشکسوت رسانه با اعلام اینکه آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که هرگز اهل تملق نبوده‌ام، گفت: مهدی عبوری به واقع در این چند سال کارهای بزرگی در مرکز استان مازندران انجام داده که قابل ستایش است و امیدوارم، ساری و کل استان مازندران، همچنان شاهد اتفاقات درخوری در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی سیاسی و اقتصادی باشد. این مراسم با گرفتن چند عکس یادگاری و ابراز امیدواری اهالی رسانه به رخ دادن اتفاقات موثر در حوزه رسانه و نشریات به پایان رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی