جستجو

 
 
اعتراف سارق اماکن خصوصی به 23 فقره سرقت در نکا
 
 
 


رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی زنی سارق و اعترافش به 23 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ ذبیح الله پهلوانی با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصي و ساختمان نيمه کاره در سطح شهرستان نکا که موجب ايجاد نارضايتي در بين شهروندان شده ، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان نکا قرار گرفت . وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نکا موفق شدند، زنی سارق به نام ز- ب را شناسايي و در عملیاتی ضربتی این فرد را در مخفیگاهش دستگیر کنند. رئیس پلیس آگاهی مازندران با اشاره به کشف مقاديري اموال مسروقه از مخفیگاه این زن، افزود: متهمه در تحقیقات وبازجویی های فنی پلیس به بیش از 23 فقره سرقت از اماکن خصوصي و ساختمان هاي نيمه کاره با همکاری دو همدستانش اعتراف کرد.
سرهنگ پهلوانی با اشاره به اینکه یکی از همدستان این سارق شناسایی و دستگیر شد ، افزود: متهمان که معتاد به موادمخدر بوده در تحقیقات پلیس عنوان داشتند پس از مصرف موادمخدر به سرقت از اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره اقدام می کردند.
رئیس پلیس آگاهی مازندران از شناسایی برخی مالباختگان در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی در بابل
 فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منزل و اماکن خصوصی با 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید محسن جعفری در تشریح این خبر، گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق ، قطعات داخل خودرو، ادات کشاورزي و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل، افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی سارق شدند . سرهنگ جعفری، خاطرنشان کرد:پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به 16 فقره سرقت اماکن خصوصی و ادوات کشاورزی و قطعات داخل خودرو در این شهرستان اعتراف کرد . وی همچنین اظهار داشت: متهم، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است . فرمانده انتظامی بابل در خاتمه با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی ، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.


نوجوان 16 ساله در دریای بابلسر غرق شد
 فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از غرق شدن نوجوان 16 ساله بابلسری حین شنا در منطقه ممنوعه شنا خبر داد.

 سرهنگ  عبدالله رضوانی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه غریق در این شهرستان، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند. وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی 16 ساله که برای شنا به منطقه ممنوعه شنا رفته بود به علت آشنانبودن به فنون شنا در دریا غرق شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: با حضور گروه های امداد و نجات جسد این نوجوان در ساحل شهرک علی آباد کشف و به سردخانه منتقل شد. سرهنگ رضوانی با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می کنند از آنان خواست:ضمن پرهیز از شنا در مناطق شنا ممنوع و از طرح های سالم سازی دریا و مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند تا دچار سانحه نشوند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی