جستجو

فرمانده انتظامی گیلان اعلام کرد
 
گیلان یکی از 10 استان‌ برتر کشور در حوزه امنیت اجتماعی
 
 
 


فرمانده انتظامی استان گفت: گیلان جزو ۱۰ استان برتر کشور  در حوزه امنیت  اجتماعی و عمومی است.
سردار محمدرضا اسحاقی در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاران  تلاش گسترده‌ای در راستای تنویر افکار عمومی و اطلاع‌رسانی به موقع دارند ، اظهار داشت: خبرنگاران در راستای فعالیت خود احساس دین و مسئولیت می‌کنند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند و رساندن دغدغه و مطالبات مردم به مسئولان از سوی خبرنگاران به درستی محقق می‌شود، خاطرنشان کرد: دغدغه‌مندی خبرنگاران تنها در راستای رفع مشکلات، موانع و بالندگی همه جانبه جامعه است.
سردار اسحاقی با اشاره به اینکه احساس مسئولیت‌پذیری اصحاب رسانه امری پسندیده است و این قشر زحمتکش همواره مسئولیت‌خواهی مدیران و مسئولان را دنبال می‌کنند، تاکید کرد: 17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی بهانه‌ای برای پاسداشت مقام و جایگاه ویژه اصحاب رسانه است.
وی با تاکید بر اینکه هر چه نشست‌ها و ارتباطات اصحاب رسانه با پلیس بیشتر شود بخش عمده‌ای از موانع قانونی در این عرصه برطرف می‌شود افزود: برخی مشکلات و محدودیت‌ها در این حوزه به دلیل ارتباطات ناکافی این دو قشر با یکدیگر است.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه این نشست تنها به منظور تجلیل و قدردانی از اصحاب رسانه برگزار شده و ارائه گزارش عملکرد در این مراسم انجام نمی‌شود  خاطرنشان کرد: در مراسم تجلیل روز خبرنگار باید به طور مطلوب از تلاش این اقشار زحمتکش تقدیر و تجلیل شود. سردار اسحاقی با اشاره به اینکه خبرنگاران نگاهی مثبت و خیراندیش در راستای افزایش امنیت در جامعه دارند و در استان گیلان شرایط امنیتی مطلوب است تصریح کرد: استان گیلان جزء استان‌های امن کشور محسوب می‌شود و این امر یک افتخاری است.
وی با بیان اینکه رتبه امنیت اجتماعی و عمومی استان گیلان رتبه مطلوبی بوده و گیلان جزء 10 استان برتر کشور در حوزه امنیت  اجتماعی و عمومی است، تاکید کرد: این افتخار به طور حتم با مشارکت مردم محقق شده و ارتقای این رتبه مطلوب با افزایش مشارکت‌های مردمی امکان‌پذیر می‌شود.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه مردم گیلان مردمی فرهنگی و مقید به قانون هستند و بخش گسترده‌ای از امنیت حاکم بر استان به واسطه همکاری و مشارکت مردم محقق شده است گفت: امنیت در بستر مشارکت مردم تولید، حفظ و نگهداری می‌شود.
سردار اسحاقی با اشاره به اینکه قشر فرهیخته رسانه در تولید، حفظ و نگهداری این نعمت بزرگ تاثیرگذار هستند، خاطرنشان کرد: امنیت زیرساخت حوزه‌های مختلف عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است.
وی با بیان اینکه نقش خبرنگار در ایجاد امنیت روانی و اجتماعی جامعه نقشی  بی‌بدیل است، تصریح کرد: این امر یک باور است که همه اقشار جامعه در تولید و حفظ امنیت اثرگذار هستند و برخی  اقشار چون اصحاب رسانه اثرگذاری بیشتری در جامعه دارند زیرا امنیت محصول تولید جمعی است.
سردار اسحاقی با بیان اینکه بازگرداندان امنیت روانی افکار عمومی در راستای افزایش امنیت از وظایف اصحاب رسانه است و این ابزار به دست خبرنگاران سپرده شده است افزود: نقش اصحاب رسانه نقشی برجسته بوده و تعهد کاری و حرفه‌ای این قشر موجب توسعه و رواج امنیت و امید در جامعه می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی