جستجو

در نامه فدراسیون ورزش های رزمی تایید شد
 
مازندران هیات اول استان های کشور لقب گرفت
 
 
 در نامه ای از سوی شادنیا دبیر فدراسیون ورزش های رزمی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام شده که هیات مطبوع این رشته در استان مقام اول کشور را میان هیات های استانی دیگر بدست آورده است.

هیات ورزش های رزمی مازندران به عنوان هیات نخست کشور در سال ۹۶ از سوی فدراسیون برگزیده شده که با جمیع امتیازات و ارزشیابی هایی صورت گرفته بوده است. بدین ترتیب باید به صابر اکبرزاده و گروه همکارانش در هیات ورزش های رزمی مازندران این برگزیدگی را تبریک گفت که موفق شدند بهتر از دیگر استان ها عمل کنند. انجمن ها و سبک های خود ساخته و قوی استان به یاری اکبرزاده رفتند تا یک اتفاق خوشایند و روحیه بخش در ورزش مازندران رقم بخورد.

 

 

 

تجلیل دلیری از مسافران ساروی جاکارتا

ساروی ها زودتر از دیگر شهرستان ها شارژ روحی شدند و برای اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا بدرقه.

پس از معین نبی بخش ملی پوش کبدی که در دفتر حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری مورد تقدیر قرار گرفت نوبت به پنچاک سیلاتی ها رسید که آخرین دیدار را قبل از برگزاری مسابقات جاکارتا با مرد اول ورزش شهر خود داشته باشند. مربی و سه مبارز تیم ملی پنچاک سیلات همگی از مازندران هستند و با امیدواری زیاد برای کسب نشان به اندونزی می روند که در اقدامی خوب از سوی دلیری و رئیس هیات رزمی شهرستان از نفرات اعزامی تقدیر شد. غلامرضا ملازاده مربی و بابک هاشم زاده، محسن رنج دوست و محمد رحیمی مطلع شدند که مورد توجه و حمایت قرار دارند. ساری بیشترین تعداد ورزشکار و مربی اعزامی را در کاروان اعزامی از مازندران دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی