جستجو

 
 
عنوان برتر تازه برای عادل غلامی
مدافع اول والیبال آسیا
 
 
 

 

عنوان تازه ای برای مدافع باتجربه و مازنی والیبال ایران بدست آمد منتها در لباس تیم خاتم اردکان.

اردکانی ها با پیروزی بر تمامی حریفان خود قهرمان جام باشگاه های والیبال آسیا در میانمار شدند و عادل غلامی که به عنوان یار کمکی همراه با این تیم اعزام شده بود، مدافع اول برتر مسابقات شد.
عادل با سابقه بازی های بین المللی خود از ارکان تیم خاتم اردکان بود و بازی های تماشایی انجام داد و نقش پررنگ در قهرمانی آنها داشت که با انتخاب به عنوان مدافع اول آسیا بر آن صحه گذاشته بود.
در صورتی که غلامی با کولاکوویچ درگیری پیدا نمی کرد و از تیم ملی دور نمی ماند با حضور در بازی های آسیایی جاکارتا می توانست سومین نشان خود را بگیرد و دست نیافتنی تر شود هر چند همین حالا هم با نقره بازی های ۲۰۱۰ و طلای ۲۰۱۴ پرافتخارترین مازنی والیبال ایران است.

 ادامه نازکردن های مالک خونه به خونه؛
دیگر تیمداری نمی‌کنیم !

قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل اعلام کرد با توجه به اتفاقات رخ‌داده در برنامه ۹۰ به‌صورت قطعی از تیمداری در فوتبال ایران کنار خواهد کشید.

،قاسم حسن‌زاده با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد با توجه به قدرت بیش از حد قدرتمندان فوتبال در ایران عطای فعالیت در تیمداری را به لقایش خواهد بخشید.
حسن‌زاده در این بیانیه آورده است: ضمن عرض سلام خدمت مردم شریف مازندران و شهر بابل و فوتبال‌دوستان سراسر کشور، بدین‌وسیله ضمن تشکر از آقای عادل فردوسی‌پور بابت زحمت تهیه برای تولید برنامه مربوط به بررسی ادعاهای تیم خونه به خونه درباره اتفاقات هفته آخر لیگ دسته اول کشیده بودند و با توجه به پخش نشدن این برنامه، همین‌جا اعلام می‌کنم خونه به خونه فعالیتی در فوتبال ایران نخواهد داشت. اگرچه امروز هواداران بابلی با حضور در ورزشگاه ما را شرمنده خود کردند. دل من برای عادل فردوسی‌پور سوخت، او با وجود وقتی که برای تهیه برنامه‌اش گذاشته بود، موفق به پخش آن نشد تا ما ایمان بیاوریم حریف قدرتمندان فوتبال ایران نخواهیم شد. بنابراین باتوجه به جمعی جهات، انصراف خود را از تیمداری اعلام کرده و تأکید می‌کنم فعالیتی در عرصه باشگاه‌داری نخواهم داشت. البته از نظر من این یک شکست نیست بلکه پیروزی فوتبال و طرفداران فوتبال و مردم شریف شهر بابل است که تا انتهای فصل از تیم خود و نتایج آن حمایت کردند./ مازند اسپرت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی