جستجو

معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استراتژیک
استان های سازمان برنامه و بودجه، در گلستان:
 
بهره مندی ازمدیریت پویا
مسیر توسعه را هموار می کند
 
 
 

با سخت شدن شرایط و دشواری هایی که به کشور تحمیل شده، تنها بهره مندی از مدیریت پویا و با برنامه می تواند مسیر رسیدن به توسعه را هموار کند.
زهرا اربابی معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استان های سازمان برنامه و بودجه با بیان این مطلب در آئین تکریم و معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان اظهار داشت: حرکت رو به پیشرفت کشور در سال های اخیر با دشمنی بدخواهان خارجی و بداندیشان داخلی کند و دشواری های زیادی به کشور تحمیل شده است. وی بیان کرد: برخورداری از مدیریت پویا مستلزم دانش وسیع و واکنش اثربخش در برهه های حساس است که در این مسیر باید نیازهای جامعه به درستی شناسایی و مورد توجه قرار گیرد.
معاون سازمان برنامه و بودجه افزود: مدیران اثربخش با شناخت دقیق شرایط، ابتکار، نوآوری و اشاعه فرهنگ کار عمومی می توانند زمینه را برای بهره وری بیشتر فراهم کنند.
استاندار گلستان هم گفت: استان چندین پروژه محوری و در دست اقدام دارد که تکمیل و بهره برداری آنها، گلستان را از بن بست های موجود رها خواهد کرد.
سیدمناف هاشمی اظهار داشت: مردم از تاخیر در بهره برداری ازاین طرح ها گله دارند که امیدواریم با حمایت ویژه دولت و راه اندازی آنها، شاهد رونق هر چه بیشتر گلستان باشیم.
وی ادامه داد: گلستان از لحاظ اشتغال و سرمایه گذاری محرومیت های زیادی دارد که با توجه فراوان دولت تدبیر و امید به برطرف شدن بخش هایی از آن تا پایان دولت دوازدهم امیدواریم.
استاندار گلستان ادامه داد: استان برای رسیدن به توسعه پایدار نیازمند تحرک و سرعت عمل بیشتر به منظور جبران عقب ماندگی های تاریخ است . در پایان مراسم از تلاش های حسین پیشقدم قدردانی و محمدولی روزبهان به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان معرفی شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی