جستجو

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان عنوان کرد
 
تشکیل کمیته تدابیر  ویژه
در حوزه تولید و تجارت در گیلان
 
 
 

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان‌ گفت: در راستای تصمیم‌گیری اورژانسی در حوزه تولید و تجارت کمیته تدابیر ویژه در گیلان تشکیل می‌شود.
فرهاد دلق‌پوش اظهار داشت‌: پیشنهاد تشکیل کمیته تدابیر ویژه در حوزه تولید و تجارت با هدف شناسایی موانع و سپس ارائه راهکارهای عملی در این بخش‌ها توسط‌ سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به استانداری گیلان ارسال شده است.
رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گذر از شرایط کنونی و خنثی‌سازی اثرات مخرب تحریم‌ها را مورد اشاره و تأکید قرار داد و بیان داشت:‌ یکی از بهترین راه‌های مقابله مؤثر با شرایط کنونی، تغییر استراتژی و بهره‌گیری از مکانیز‌م‌های نوین مدیریت‌ توسط صاحبان کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی است. وی با اشاره به عزم جدی این سازمان در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی گیلان بیان داشت:‌ سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان در کارگروه‌های ویژه نسبت به حل این مشکلات اقدام کرده و یا در صورت لزوم برای رفع آن‌ها اقدام به پیگیری موانع در سطح ملی می‌کند.
رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان رفع ممنوعیت صادرات چای را متذکر شد و در تشریح این موضوع تصریح کرد:‌ چای از محصولات استراتژیک گیلان محسوب می‌شود به همین علت این سازمان برای حل مشکل ممنوعیت صادرات چای تمام توان خود را در این مسیر به کار گرفت. دلق‌پوش با بیان اینکه برای پیروزی در این جنگ اقتصادی باید هوشمندانه عمل کنیم ابراز داشت:‌ تعامل و همدلی مدیران واحدهای صنعتی و تجاری گیلان در عرصه تأمین مواد اولیه و فروش محصولات می‌تواند در پایداری و بقای واحدهای تولیدی و صنعتی فعال استان مؤثر واقع شود. وی از تشکیل کمیته تدابیر ویژه در جهت تصمیم گیری اورژانسی در حوزه تولید و تجارت خبر داد و افزود: پیشنهاد این کمیته به استانداری گیلان ارسال شده است و امیدواریم با تعریف درست و دقیق فرآیندها،‌ ریشه مشکلات را شناسایی و سپس با راهکارهای مناسب درصدد رفع آن برآییم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی