جستجو

امیدهای بیشتر رزیتا علیپور پس از نقره جاکارتا
 
برای اسپانیا آماده ام
 
 
 

اردوی تیم ملی کاراته برای حضور در جهانی اسپانیا شروع شده و میزان اعتماد به برخی نفرات بیشتر از قبل، نظیر رزیتا علی پور که چهره ای متفاوت در
 بازی های آسیایی بود اما به نقره درخشان او کمتر پرداخته شده چون خودش چنین
می خواهد.
قهرمان با وقار و همواره دور از دسترس
 رسانه ها در بازی های آسیایی جاکارتا فوق العاده بود و بدون واگذاری حتی یک امتیاز نایب قهرمان شد. این مدال ارزشمند که تک نشان بانوان استان در این بازی ها بود، در شرایطی که علیپور سوگوار پدر درگذشته خود بود ارزش زیادی دارد.
خودش که می گوید: می دانستم که فقط اینگونه می توان روحش را شاد کنم و با مدالی که گرفتم ذره ای از عشقم را نشان دادم هر چند جای خالیش همیشه برایم وجود دارد.
رزیتا با روندی عالی رقبا را شکست داد و به فینال مقابل حریف سرسخت چینی رسید: بازی دشواری بود و می دانستم که حریف نمی گذارد بازی دلخواه خودم را انجام بدهم اما بازی نزدیکی داشتم و اجازه هم ندادم که او با امتیاز مرا ببرد. بازی در چنین سطحی خیلی حساس می شود و از وضعیت مطلوب ذهنی باید برخوردار باشید تا اشتباه نکنید. من اشتباه نکردم اما متاسفانه رای داوران بر شکست من بود.
این پیروزی به نوعی از یاد بردن شکست های متوالی است که علیپور در بدترین شرایط داشت. مصدومیت های نابهنگام و قرعه های سخت و سنگین نگذاشته بود تا این نماینده مازنی به حق خود در ورزش قهرمانی نزدیک شود: از این پس اینگونه نخواهد بود و تمام سعی و تلاش را می کنم تا مدال های بیشتری بگیرم. به این مدال نیاز داشتم برای تثبیت خودم و الان به شدت انگیزه دارم تا برای رقابت های جهانی اسپانیا خودم را آماده کنم و عملکرد مناسبی داشته باشم. از هیچ حریفی نمی ترسم و توان خودم را می دانم و برای حضوری خوب در اسپانیا تلاش می کنم.
او فراموش نمی کند که مدالش نتیجه زحمات خیلی هاست که کمکش کردند: از خانواده ام و از خانواده بزرگ چالاکی که کمک حال بودند تشکر می کنم و به ویژه از مربی خودم استاد تورج چالاکی که حتی تا جاکارتا آمدند تا از نظر روحی و فنی وضعیت مناسبی داشته باشم. از همه کسانی که تنهایم نگذاشتند و کنار من بودند تا این موفقیت حاصل شود تشکر می کنم و قول می دهم با تمام وجود برای پیروزی های بیشتر بکوشم.
این رزیتا علیپور دگرگون شده می تواند
 مدال آور جهانی هم باشد. امید دارد و توان فنی هم به اندازه کافی. آماده است تا حتی اقبال بد را هم بر زمین بیاندازد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی