جستجو

خادم نمی خواهد ابراهیمی را به بوداپست ببرد
 
تلاش نافرجام برای بازگرداندن جواد
 
 
 

نامه ثمربخش به دست رسول خادم رسید، آخرین تلاش ها برای یافتن شانسی تازه برای محمد جواد ابراهیمی. او دیگر گزینه اول وزن ۹۲ کیلوگرم در رقابت های جهانی نیست حال آنکه در انتخابی ها بهترین بوده و حتی فرآیند ملی پوش شدن.
رئیس هیات کشتی مازندران نامه ای را به رئیس فدراسیون کشتی فرستاده و از او خواسته تا حق محمد جواد ابراهیمی تضییع نشود. به شکل کاملا آشکاری رسول خادم در یک مصاحبه اعلام کرده که گزینه او برای وزن ۹۲ کیلوگرم در جهانی بوداپست مجارستان کشتی گیر اهل سوادکوه شمالی نیست.
بر اساس فرآیند انتخابی تیم ملی محمد جواد ابراهیمی همه مسیرها را با قدرت سپری کرده و حتی علیرضا کریمی کشتی گیر محبوب خادم را در دو نوبت شکست داده اما قهرمانی در تورنمنت های بین المللی هم نتوانسته نظر خادم را به خود جلب کند و از قرار تصمیم خود را برای نبردن جواد به بوداپست ۲۰۱۸ گرفته است.
خادم حتی برای بازی های آسیایی هم به این جوان خوش قد و قامت اعتماد نکرد و بر این باور است که جواد مرد میادین بزرگ نیست و کاستی های فنی زیادی دارد.
ثمربخش بلافاصله پس از اطلاع از تصمیم خادم تلفنی و سپس کتبی با او صحبت کرده ولی نظر رئیس فدراسیون کشتی و مرد اول فنی تغییر نکرده است. از سوی دیگر یکی از نمایندگان مجلس استان هم با خادم حرف زده اما او روی نظریه فنی خود ایستاده و قصد تغییر ندارد.
ابراهیمی کشتی گیر به مراتب بهتر از کریمی بوده و حداقل در یکسال گذشته در مصاف رودررو با او بهتر ظاهر شده اما گویا به دل خادم نمی نشیند و در قضاوتی کاملا شخصی تصمیم دارد که بار دیگر او را در خانه جای بگذارد حال آنکه شایسته ترین گزینه برای وزن ۹۲ کیلوگرم است.
محمد جواد ابراهیمی در حالی قربانی می شود که کریمی در بازی های آسیایی طلا گرفت و جایش را در تیم ملی بدست آورد هر چند اگر هم نمی گرفت به نظر باز هم به مجارستان برده می شد!
موضوع دیگر تعدد کشتی گیران مازنی در رقابت های جهانی است. قریب به ۵ تن در این بازی ها شرکت دارند که یعنی نیمی از ترکیب اصلی تیم ملی و نمی توان بیش از اندازه برای موقعیت ابراهیمی پاپیچ فدراسیونی شد که نشان داده گهگاه کارهایی انجام می دهد که در باورتان نمی گنجد! اصرار زیاد برای بازگرداندن ابراهیمی و کشاندن کار به مراجع سازمانی و اداری ورزشی و حتی غیر ورزشی هم فایده ای ندارد. فعلا خادم رویش را از جواد برگردانده است.


استرس بالاي ملوانان به دليل ميزباني
 در تختي انزلي
هافبک سپيدرود رشت گفت: ملوانان به دليل ميزباني با استرس مواجه هستند و با پيروزي مقابل رقيب سنتي، انتقام شکست فصل گذشته را مي‌گيريم.
محمدرضا مهدوي با اشاره به انتظار هواداران رشتي براي پيروزي در دربي استان گيلان اظهار داشت: ملوان هرگاه در دربي ميزبان بوده تيم‌هاي رشتي توانسته‌اند بازي خوبي به نمايش بگذارند و به همين دليل به پيروزي مقابل اين تيم خوش‌بين هستم.
وي با اذعان به بدن‌هاي نا آماده بازيکنان سپيدرود در ابتداي فصل افزود: خداداد عزيزي شيوه خاص خود را در آماده‌سازي تيم دنبال مي‌کرد و بازيکنان ازنظر بدني در شرايط خوبي نبودند، در اغلب بازي‌ها از اواسط نيمه دوم بدن‌هاي بازيکنان خالي کرده و نمي‌توانستيم کيفيت خود را به نمايش بگذاريم.
هافبک سپيدرود با بيان اينکه کريمي در تيم تحول ايجاد کرده است بيان کرد: بعد از بازي مقابل پديده خراسان، کمي فشار تمريناتمان افزايش پيدا کرد که اين مسئله در بازي مقابل صنعت نفت نمود داشت، در برابر تيم قدرتمند صنعت نفت به‌تساوي دست‌يافتيم هرچند مي‌توانستيم اين تيم را شکست دهيم.
مهدوي با اشاره به اينکه تعطيلات بين ليگ به سود سپيدرود بوده است تصريح کرد: بعد از وقفه‌اي که در ليگ پديد آمد تمرينات تيم با فشار بيشتري انجام شد، علي کريمي تمرينات را در سه خط دفاع، هافبک و حمله به‌صورت مجزا پيگيري کرد و ازآنجايي‌که من به‌عنوان هافبک دفاعي بازي مي‌کنم هم در بخش فاز دفاعي و هم در بخش فاز هجومي تمرينات مدنظر کادر فني را انجام دادم. وي با بيان اينکه آمادگي بدني بازيکنان سپيدرود به مرز 80 درصد رسيده است بيان کرد: رفته‌رفته هر چه از مسابقات ليگ بگذرد در کوران بازي‌ها به آمادگي بدني 100 درصدي دست پيدا مي‌کنيم و مي‌توانيم آنچه را که مدنظر کادر فني است به‌خوبي در زمين پياده کنيم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی