جستجو

مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان،
 روستاییان و عشایر کشور :
 

250هزار خانوار گیلانی
تحت پوشش بیمه نیستند
 
 
 


مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور، خواستار آن شد تا کارگزاران بیمه دقت کنند،برای بیمه شده مطلب غیر واقعی بیان نشود زیرا وعده بیجا اعتمادها را مخدوش می‌کند.
واعظ مهدوی در هفتمین اجلاس مدیران صندوق بیمه تامین اجتماعی و عشایر کشور که در لاهیجان برگزار شد،گفت:  گیلان استانی که بخش کشاورزی در آن از ظرفیت های بالایی برخوردار است و امکان بالنده شدن و رشد ظرفیت‌های بیمه‌‌ای در این استان وجود دارد.  مهدوی از همه مدیران صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خواست تا به شناسایی این ظرفیت ها بپردازند .  
وی با اشاره به اینکه هدف ما بسط و گسترش فرهنگ بیمه های اجتماعی در مناطق روستایی و عشایری زیر 20هزار نفر جمعیت است ،خاطرنشان کرد: همه ما باید نگرش تولید محور و حمایت از کشاورزان داشته باشیم .  
مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با بیان اینکه ظرفیت‌های پیش روی ما در کشور گسترده است، تصریح کرد: باید جهاد گونه عمل کنیم .به یاد داشته باشیم که مشکلات فعلی کشور در مقایسه با دوران جنگ ناچیز است. اما دیدم که در آن شرایط چقدر خوب  برمشکلات فایق آمدیم و باز هم می‌توان همچنان قدرتمند رو به جلو رفت .   وی با اشاره به مشکل نقدینگی در کشور ،گفت: کشورهای مختلف دچار این مشکل می شوند.ما نسبت به کوپن جیره‌بندی نگرش خوبی نداریم این در حالیست که جیره بندی به معنای تقسیم بندی است و اجرایی شدن آن مشکلی ندارد.  واعظ مهدوی ادامه داد:شرایط کشور بحرانی نیست و باید نگرشمان را عوض کنیم. تعیین سهمیه برای افراد در اغلب کشورهای پیشرفته وجود دارد .
مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با بیان اینکه در روزهای اخیر عزم دولت بر نظارت و کنترل بازار و کالای اساسی مردم را دیدیم، با تاکید بر ترویج فرهنگ درست الگوی مصرف گفت:باید تدابیری اندیشیده شود تا همه در حد وجود  محصولات مصرف کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی