جستجو

 
 
برخورد با 2 پارکینگ متخلف
 در ساری
 
 
 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران گفت:
2 پارکینگ در شهر ساری که وجه اضافی از مردم دریافت میکردند، جریمه شدند.
یدالله ملکی افزود: پرونده دریافت وجه اضافی این 2 پارکینگ دار از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به تعزیرات حکومتی ارسال شد و رئیس شعبه هیات بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی ساری پس از بررسی و استعلام لازم تخلف انتسابی را محرز دانست.  وی ادامه داد: مسئولان این 2پارکینگ به پرداخت 83 میلیون و 200 هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: این حکم قطعی و لازم الاجرا است.
ملکی از مدیران پارکینگهای عمومی خواست تا نرخ مصوب را رعایت کنند چراکه در غیر این صورت برابر قانون با آنان برخورد میشود.
پرداخت 45  میلیارد ریال کمک هزینه درمانی به مددجویان گلستانی
سرپرست کمیته امداد استان گلستان اعلام کرد که در 7 ماهه نخست سال جاری، 4 میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خدمات درمانی به مددجویان بیمار تحت حمایت این نهاد پرداخت کرد.
اسکندر اسکندری در گزارشی  در خصوص اقدامات درمانی و بهداشتی این نهاد برای مددجویان گلستانی اظهار کرد: ۲۵ هزار مددجوی گلستانی از ۱۰۳ هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد دارای بیمه پایه و ۸۲ هزار نفر دارای بیمه تکمیلی کمیته امداد هستند که در هفت ماه نخست سال 1397 بیش از 4 میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سرفصل بیمه پایه برای مددجویان بیمه شده شهری خدماتی همچون ویزیت، دارو، بستری، دندانپزشکی، توانبخشی و پاراکلینیک از طریق مراکز درمانی طرف قرارداد ارائه شده است.
وی با اشاره به پرداخت ۲۵ میلیون تومان هزینه پیوند کلیه بیماران خاص در سالجاری تصریح کرد: تاکنون ۷۰۰ میلیون تومان کمک هزینه بیماران صعب‌العلاج به یک‌هزار و ۶۴ مددجوی بیمار صعب‌العلاج و خاص و ۳۱۰ بیمار نگهداری در منزل برای تهیه پوشینه و لوازم مصرفی، کالا و تجهیزات پزشکی پرداخت شده است.
اسکندری خاطرنشان کرد: امسال تاکنون برای 3 هزار و ۶۵۰ مددجوی گلستانی بیش از یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان به صندوق تامین اجتماعی برای بیمه بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: این نهاد در هفت ماهه نخست سال جاری ۱۱ هزار و ۵۰۰ سبد غذایی به ارزش یک میلیارد و ۵۷ میلیون تومان، علاوه بر کمک ماهانه ۹۲ هزار تومانی در اختیار یک‌هزار و ۶۵۰ کودک گلستانی دارای سوءتغذیه قرار داده است. وی از پرداخت بیمه  یکساله 2 هزار و ۹۰۰  مددجوی روستائی و عشایری استان گلستان به مبلغ ۶۰۸ میلیون تومان در سال 1397 خبر داد.
اجرای 121 برنامه در هفته وقف گلستان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از اجرای 121 عنوان برنامه به‎مناسبت دهه وقف در سطح استان خبر داد.
حجت‎الاسلام روح‎الله سلیمانی‎فرد در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار کرد: ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان که تجدید عهد دوباره با آرمان‎های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری بود حماسه آفریدند.
وی با گرامیداشت دهه وقف، از اجرای 121 عنوان برنامه به‎مناسبت دهه وقف در سطح استان گلستان خبر داد و گفت: برنامه‎های متنوعی به‎مناسبت هفته وقف در مرکز استان و سایر شهرستان‎ها پیش‎بینی شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با بیان اینکه برگزاری 9 همایش تجلیل از یاوران وقف در شهرستان‎ها از برنامه‎های شاخص ما در دهه وقف است، افزود: در این همایش‎ها از اصحاب وقف، خیران و فعالان عرصه وقف و موقوفات تجلیل و قدردانی می‎شود.
سلیمانی‎فرد از برگزاری همایش وقف؛ رسانه و هنر در گرگان خبر داد و گفت: در این همایش جمعی از خبرنگاران عرصه مکتوب، رسانه‎های دیجیتال، صدا و سیما و جمعی از هنرمندان حضور می‎یابند و یاوران وقف در این همایش تجلیل می‎شوند.
وی از نواخته شدن زنگ انشاء وقف به صورت نمادین در هشت مدرسه گلستان خبر داد و ابراز کرد: مدیران و کارشناسان اوقاف پس از نواخته شدن زنگ انشاء وقف اثرات، کارکردها و فواید وقف را برای دانش‎آموزان بیان می‎کنند و به انشاهای برتر جایزه اهدا می‎شود. سلیمانی‎فرد؛ دیدار با استاندار گلستان، نماینده ولی‎فقیه در استان و ائمه جمعه در سراسر استان و افتتاح و کلنگ‎زنی پروژه‎های عمرانی در بقاع متبرکه و امامزادگان را از جمله دیگر برنامه‎های اوقاف گلستان در دهه وقف برشمرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی