جستجو

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی ساری:
 
توسعه توریسم ورزشی راه مناسب
برای رونق گردشگری است
 
 
 

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی ساری، توسعه توریسم ورزشی را سریعترین راه برای رسیدن به توسعه گردشگری و ایجاد نشاط اجتماعی به شمار آورد.
نوید محسنی در جلسه هم‌اندیشی با روسای کمیته‌های این شهرستان با اشاره به تنوع رشته‌‌های ورزشی این هیئت گفت: با عملکرد خوب هیئت استان در چند سال اخیر و فعالیت‌های هیئت شهرستان در ۱۰ ماه گذشته اتفاقات خیلی خوب و اثرگذاری در مرکز استان رقم خورده است.
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی ساری در این جلسه با اشاره به اهمیت توسعه ورزش‌های این هیئت گفت: یکی از راههای ایجاد نشاط اجتماعی که مورد تاکید استاندار مازندران بوده در گرو توسعه ورزش‌های همگانی و ورزش‌های جذاب و نوین است.
وی در ادامه با بیان اینکه این هیئت به عنوان بزرگترین هیئت ورزشی شناخته می‌شود و بیش از ۴۰ رشته ورزشی مهیج و پرطرفدار را تحت پوشش دارد افزود: توسعه ورزش‌های این هیئت موجب مشارکت بیشتر افراد جامعه به خصوص خانواده‌ها در حوزه ورزش و سلامت خواهد شد.
وی افزود: قالب رشته‌های این هیئت رشته‌هایی سرگرم کننده، جذاب و مهیج هستند و جنبه گردشگری دارند که توسعه آن نیاز به منابع ملی و حمایت مسئولین و نمایندگان دارد.
محسنی با اشاره به استقبال بسیار خوب از سایت پروازی سرکت در مرکز استان که در کمتر از یکسال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت اظهار کرد: در حوزه ورزشهای آبی و دریایی نیز برنامه‌های خوبی این هیئت در مرکز استان در نظر دارد تا تابستان پیش رو متفاوتر از سالهای قبل باشد.
رئیس انجمن‌های ورزشی ساری با تشکر از همه افرادی که تاکنون در این حوزه فعالیت کردند تصریح کرد:  توسعه و فراگیر شدن رشته‌های ورزشی این هیئت جز با همدلی و همراهی کلیه اعضای مجموعه در سایه حمایت‌های اداره ورزش و جوانان و سایر نهادهای متولی میسر نخواهد بود.
وی با اشاره به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ایام الله دهه فجر را زمان مناسبی برای معرفی رشته‌های ورزشی تحت پوشش این هیات عنوان کرد و از برگزاری مسابقات مختلف در رشته‌های گوناگون خبر داد. فارس/

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی