جستجو

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خبر داد:
 
راه اندازی 6 شرکت دانش بنیان در مازندران
 
 
 

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران از راه اندازی 6 شرکت دانش بنیان در مازندران خبر داد.
حسن خیریانپور در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران با بیان اینکه استان در همه زمینه‌ها برجسته و جایگاه ویژه‌ای دارد، اظهار داشت: مازندران استانی است که از ظرفیت‌های متعدد و متنوعی در بخش‌های مختلف برخوردار است.
وی افزود: اگر در مازندران بتوان بر روی ظرفیت‌ها به خوبی مانور داد، می‌شود کارکردهای استانی آن را به کارکردهای ملی و فراکشوری ارتقا داد. معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران با اشاره به اینکه محورهای کارآفرینی در مازندران متعدد است، گفت: در بحث فناوری‌های نوین مازندران پس از تهران از جهت زیرساخت در رتبه دوم قرار دارد.
خیریانپور گفت: تاکنون ۶ شرکت دانش بنیان در مازندران راه‌اندازی شده است. وی افزود: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند با تجاری‌سازی محصولات خود به رشد اقتصادی مازندران کمک کنند. معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: در بخش کشاورزی استان مازندران ۷میلیون تُن انواع تولیدات کشاورزی دارد. وی به ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف اشاره و از فعالیت بالغ بر 120 معدن در استان خبر داد و گفت: ظرفیت‌های کارآفرینی گوناگون و منحصر به فرد در استان وجود دارد که در استان های دیگر یا نداریم و یا به این میزان نیست.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی