جستجو

فدراسیون ورزش روستایی کشور خبر داد:
 
کسب رتبه اول مازندران در ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی کشور
 
 
 

مهدی مستجاب‌الدعوه دبیر فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی درخصوص ارزیابی عملکرد هیئت‌های استانی در سال 93 گفت: در ارزیابی عملکرد سال 93 هیئت‌های استانی مازندران رتبه اول را به خود اختصاص داد.
وی در ادامه یادآور شد: پس از استان مازندران، استان‌های اردبیل، اصفهان، رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند. دبیر فدراسیون درخصوص نحوه ارزیابی هیئت‌ها افزود: این رتبه‌بندی در 8 محور و 27 شاخص با توجه به نحوه مشارکت و فعالیت هیئت‌ها در بر نامه‌های عملیاتی فدراسیون، جذب اعتبارات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، ارتباط و تعامل موثر با دستگاه‌های دولتی و غیردولتی مرتبط، اجرای تقویم ورزشی سالانه و بهره‌گیری از گزارشات میدانی و مستنداتی که از هر استان به فدراسیون ارائه شده، صورت پذیرفته است.
مهدی مستجاب‌الدعوه دبیر فدراسیون همچنین یادآورشد: یکی از مهمترین فاکتورهایی که توانسته در تحقق این امر میسر واقع شود استفاده از اطلاعات تبیین وضعیت موجود هر استان در حوزه ورزش روستایی است.
دبیر فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: رسیدن به اهداف تبیین شده فدراسیون، با طراحی فرایند کنترل و نظارت بر اجرای صحیح سرفصل‌های سنجش و پایش عملکرد در حوزه ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی امکان‌پذیر خواهد بود که این روند به صورت تخصصی در سال 93 و با هماهنگی احمدی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان میسر شد و با استمرار آن در سال 94 در رفع بر خی مشکلات در جمع‌آوری داده‌ها، انگیزش لازم در خدمت‌رسانی به جامعه مخاطب دو چندان خواهد شد.
یادآور می‌شویم در این ارزیابی فدارسیون، ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی مازندران با کسب 609 امتیاز توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی