جستجو

 
 
یبایی‌‌های طبیعت در جذب گردشگر نقش کلیدی دارد 
 
 
 

علی غلامیان فرماندار میاندورود در مراسم کاشت نهال در پارک حیات وحش دشت ناز این شهرستان  حفظ حیات وحش را یک وظیفه همگانی دانست که و علاوه بر حفظ زیبایی‌‌های طبیعت در جذب گردشگر و توریسم نیز نقش مهمی دارد.

وی افزود: تلاش ما رفع دغدغه‌های زیست محیطی با نگاه درست و برنامه‌ریزی جامع در حوزه گردشگری است.
فرماندار میاندورود گفت: دشت ناز با مساحت 55 هکتار  و داشتن 35 راس گوزن زرد می‌تواند در زمینه گردشگری و جذب توریسم موفق باشد. غلامیان بیان کرد: دهه فجر امسال 30 پروژه با اعتبار 16 میلیارد تومان در حوزه برق، محرومیت زدایی، ایجاد طرح های اشتغالزایی، افتتاح ساختمان دهیاری، افتتاح کارگاه بتنی، گل و گیاه، مرغداری گوشتی، شن ریزی بین مزارع، آبیاری قطره‌ای، خانه بهداشت ماکران و بزرگترین پروژه چهار مداره تلسکوبی فرودگاه با 10 میلیارد تومان اعتبار در سطح شهرستان بهره‌برداری می‌شود. وی گفت: جاده گهرباران با توجه به دسترسی به بندر امیرآباد و بحث گردشگری دریا از موقعیت خوبی برخوردار بوده و تلاش داریم با برگزاری نشست با نمایندگان و مدیران کل در این راستا  مشکلات این جاده برطرف شود. فرماندار میاندورود افزود: در بحث تسهیلات فراگیر کارا مشاغل خانگی، 3 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات در سطح شهرستان پرداخت شد. وی با بیان اینکه 5هکتار گلخانه دشت ناز، دامداری 5 هزار تنی گوشت و شیر مهدشت و 20 هکتار آب بندان  از مزایای شهرستان است گفت: در زمینه اشتغال‌زایی در مدت 4 ماه برای 30 نفر در واحدهای تولیدی اشتغال‌زایی شد که تا پایان سال آینده برای 100 نفر دیگر اشتغال‌زایی می شود.

مردم تبلیغات مسموم فضای مجازی را باور ندارند‌
گاهی موضوعاتی در رابطه با انقلاب در فضای مجازی پخش می‌شود که برخی افراد زودباور سریع این قضایا را می‌پذیرند و می‌گویند که ما مردمی شکست‌خورده هستیم اما عموم مردم آن را باور ندارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جمال یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در مراسم جشن ستادی دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رشت با تاکید بر این مطلب اظهار داشت: ایران اسلامی با توجه به شرایطی که در جغرافیای منطقه دارد، همواه مورد طمع دشمنان اسلام قرار گرفته است. مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه قهرمانان بسیاری برای دفاع از این نظام، افتخارآفرینی کرده و بیگانگان را از خاک ایران بیرون کردند افزود: مردم باید در راستای مطالعه سرنوشت گذشتگان کوشا باشند زیرا ممکن است برخی از محتواهای شنیدنی‌، مستند نباشند. یاری گفت: انقلاب اسلامی ایران یک موفقیت بزرگ در تاریخ ملت‌ها بوده که با رهبری امام راحل به پیروزی رسید و این موفقیت برای مردم به دست آمد و اگر مردم به تاریخ انقلاب‌ها در جهان نگاه کنند، متوجه می‌شوند که هیچ انقلابی مانند انقلاب ایران و به عظمت انقلاب ایران وجود ندارد.

وحدت علمای شیعه و سنی
 دستاورد انقلاب است
معاون امور ایران در مجمع جهانی تقریب مذاهب کشور با بیان اینکه وحدت علمای شیعه و سنت از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است، ‌علمای اهل سنت و شیعه را امانت‌دار انقلاب اسلامی عنوان کرد.
حجت‌الاسلام سید حامد علم‌الهدی در همایش علمای اهل تشیع و تسنن با موضوع 40 سال وحدت در پرتو انقلاب اسلامی شرق گلستان در باشگاه فرهنگیان اظهارداشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی نیروهای رزمنده ما از مسلمانان دفاع می‌کنند. امروز نیاز نیست برای مقابله با دشمن در خرمشهر بجنگیم، ما مسلمانان را یکپارچه می‌ببینیم و وطن تنها به مرز جغرافیایی محدود نمی‌شود تا در ایران برای دفاع از مسلمانان بجگنیم.
وی افزود: نیروهای نظامی و دفاعی ایران توانستند در فلسطین، غزه و لبنان و هر جا دیگر برای کمک به مردم و مسلمانان حضور یابند. امروز عزیزان زمین خورده یمن به امید کمک‌های مردم و نیروهای ایران هستند که این در دنیا به لحاظ بهره معنوی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. معاون امور ایران در مجمع جهانی تقریب مذاهب کشور بیان داشت: اگر امروز کشوری در برابر قدرت‌های جهانی بایستد باید هزینه‌های سختی را متحمل شود. تحریم، حصر،گرفتاری اقتصادی و مسدود کردن حساب‌های بانکی از جمله این هزینه‌ها است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی