جستجو

 
 
اختصاص 7میلیارد تومان برای مرمت دیوار تاریخی گرگان
 
 
 

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با اشاره به تصویب ۷ میلیارد تومان برای تکمیل موزه گنبدکاووس در سفر ریاست جمهوری به استان گلستان از اختصاص ۷ میلیارد تومان نیز برای مرمت دیوار دفاعی گرگان خبر داد.

ابراهیم کریمی اظهارداشت: موزه گنبدکاووس بزرگ‌ترین موزه در شمال کشور است که با اختصاص 7 میلیارد تومان در سفر رییس جمهور به استان گلستان رشد خوبی در پیشرفت فیزیکی این پروژه دارد. وی افزود: در این سفر مبلغ 7 میلیارد تومان نیز برای مرمت دیوار دفاعی گرگان در نظر گرفته شده که بخش عمده آن در شهرستان گنبدکاووس قرار دارد و امید داریم با اختصاص این اعتبارات به اهدافی که داریم، نزدیک‌تر شویم.
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان بیان داشت: در حوزه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در سفر اخیر رییس جمهور مبلغ یک‌هزار و 600 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های در حال ساخت در نظر گرفته شد و تسهیلات مورد نیاز این پروژه‌ها از طریق منابع سرمایه‌گذاری تامین و از طرف رییس دفتر ریاست جمهوری به استان گلستان ابلاغ شد. وی ادامه داد: با تامین منابع این پروژه‌ها در یکی 2 سال آینده شاهد تحول بسیار خوبی در حوزه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خواهیم بود که بخشی از آن در گنبدکاووس است. کریمی گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از 23 بهمن تا 26 همین ماه در تهران برپا است که امسال استان گلستان و گنبدکاووس حضور پررنگ در این نمایشگاه دارند. وی یادآور شد: برگزاری نوروزگاه در استان گلستان، گنبدکاووس و دیگر شهرهای استان با هدف ترزیق شور و نشاط اجتماعی در مردم برگزار می‌شود و برنامه‌های متنوع خوبی در این نوروزگاه‌ها در ایام نوروز 98 اجرا می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی