جستجو

گزارش خبرشمال از کشتی آزاد جام بلغارستان
 
نمایش ماتریکسی یزدانی ها
 
 
 

کشتی گیران جویباری حضور خوبی در صحنه پیکارهای کشتی آزاد جام دانکلوف در شهر روسه بلغارستان داشتند و آنقدر جذاب کشتی گرفتند که سایت اتحادیه جهانی کشتی نوشت آنها ماتریکسی مبارزه کردند. در واقع اشاره سایت اصلی بازی های دانکلوف به قدرت اعجاب آور حسن یزدانی بود که همه دیدارهایش را با ضربه فنی پشت سر گذاشت.

حسن یزدانی که فوق تصور بود و قدرتمند و رضا یزدانی هم پس از سه سال دوری از میادین، فقط کمبود قوای جسمانی داشت با این حال کشتی های خوبی گرفت.
در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر  دومینیک ابونادر دارنده مدال نقره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از لبنان را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل احمد ماگامایف از بلغارستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر صفر عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله  روسلان عبداله یف از روسیه را با نتیجه 11 بر صفر شکست دارد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه 11 بر یک از سد بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از کشور اسلواکی گذشت و راهی دیدار فینال شد. علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از کشور بلاروس حریف یزدانی در دیدار فینال بود که حسن در نمایشی دیدنی ۱۶ به ۵ صاحب برتری شد.
در وزن 97 کیلوگرم یزدانی در دور اول مقابل آبراهام کونیدو از ایتالیا با نتیجه 10 بر 6 به پیروزی رسید وی در دور دوم با نتیجه 11 بر 2 ماگومدگادجی نوروف از مقدونیه را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 9 بر یک فاتح یاشارلی از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله در مصاف با والری آندریتسف دارنده مدال نقره المپیک 2012 و برنز جهان از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت و با شکست ۸ به ۴ اوسیانیکوف روسی برنزی شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی