جستجو

 
 
دیدار مدیر عامل آبفار مازندران
 با خانواده معظم شهدا
 
 
 

به مناسبت روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا، مدیر عامل آبفار مازندران به همراه جمعی از معاونین و مدیران امور ستادی به دیدار خانواده‌های گرانقدر شهدا
 رفتند.
به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ مهندس مجید عبدالهی مدیرعامل شرکت آبفار استان در روز بزرگداشت شهداء طی دیدار با خانوادهای معظم شهیدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و مقام والای شهدا اظهار داشت: شهادت مرگي انتخاب شده است، مرگي كه انسان به سوي آن مي‌رود نه آنكه به سوي انسان بيايد و اهميت و ارزش شهيد و شهادت نيز از همين جا سرچشمه مي‌گيرد و اگر فرهنگ ایثار و شهادت طلبی نبود و فرزندان ایران عزیز شهید نمی‌شدند نه نظام اسلامی دوام می‌یافت و نه اکنون اسلام در این جایگاه پرارزش بود.
مهندس عبدالهی ادامه داد: شهدا مرگ را به سخره گرفته‌اند، تا ما به حقارت دنیا بخندیم، آنها از همه تعلقات بریدند تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند، شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما گذاشته‌اند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به منویات مقام معظم رهبری افزود: امروز به فضل همین شهادت و به برکت خون شهدا، ملت ما  سربلند و آبرومند است و عزت دارد لذا شهداء حق بزرگی بر گردن ملت دارند.
وی، مراسم بزرگداشت شهدا را ادامه حرکت جهادی و شهادت دانست و گفت: مقام شهید و شهادت مقام حسرت و عبرت است نه مقام تاسف و تاثر، آنها رفته‌اند و رسالتی از جنس بصیرت را بر دوش ما گذاشته‌اند و لذا همواره باید یاد و نام‌شان تکرار و تجلیل شود.
در ادامه این دیدار مهندس میثم صلواتی رییس امور ایثارگران شرکت نیز طی سخنانی تقویت باورهای دینی و ملی را جزء اصلی‌ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم لذا معرفی، تعمیق شخصیت، منزلت همچنین ترویج عقاید و آرمان‌های ناب شهدای گرانقدر و زنده نگه داشتن نام و یادشان از مهم‌ترین رسالت ماست و می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از خانواده دو شهید شاخص تقدیر و تجلیل به عمل آمد و مهندس عبدالهی به همراه استاندار و جمعی از مسئولین به زیارت قبور شهداء رفتند و با عطرافشانی و گلباران قبور مطهر، بار دیگر با آرمان‌های آنان تجدید میثاق کردند.

پاسخگويي و رسيدگي به مشکلات مردم  وظيفه مسئولان است
وظيفه هر مسئولي در هر رده، پاسخگويي و تسريع در رسيدگي به مشكلات و خواسته‌هاي منطقي مردم
است.
 این مطلب را احمد آفرین محمدزاده در جلسه ملاقات عمومی با مردم که در اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان آمل برگزار شد عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ضمن اعلام این مطلب افزود: به تجربه ديده‌ايم كه هر چه فاصله بين مسئولان و مردم كمتر باشد همواره مردم در كنار مسئولان در سخت ترين شرايط همراهي و پشتيباني خود را از برنامه‌هاي آن اداره دريغ نمی‌کنند، بنابراين شنيدن خواسته‌ها و مشكلات مردم به صورت مستقيم و رو در رو بيش از آن كه فرصتي براي مراجعان باشد، ظرفيتي مغتنم براي مسئولان است و بايد از اين فرصت به نحو شايسته براي همراهي هر چه بيشتر مردم  بهره برداري كرد.
آفرین محمدزاده در حاشيه برگزاري اين ملاقات عمومي با مراجعان با اشاره به نقش موثر ارتباط مستقيم مسئولان با مردم اظهار داشت: در راستای توسعه ارتباطات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی و پاسخگویی بی‌واسطه به مردم و مراجعان ملاقات مردمي روزهاي سه شنبه هر هفته از ساعت 8 لغايت 13 برگزار مي گردد.
گفتنی است: در پایان ملاقات عمومی مدیر کل و راهداران پرتلاش همگام با سراسر کشور در مانور پاکسازی و زیبا سازی حریم راه های استان كه به شكل نمادين در شهرستان آمل برگزار شد شرکت نمودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی