جستجو

 
 
اختتامیه جشنواره رسانه
 و مدیریت شهری در رشت
 
 
 

مراسم اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری که به دلیل سفر رئیس جمهوری پنجشنبه گذشته برگزار نشد، امروز در رشت برگزار می‌شود.
مراسم اختتامیه جشنواره مدیریت شهری و رسانه با حضور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، ساعت ١١ صبح امروز ٢٣ اسفند در عمارت تاریخی شهرداری رشت برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی «شناخت ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی فضای مجازی» با تدریس حمید ضیایی‌پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز قبل از آغاز مراسم اختتامیه از ساعت ٩ صبح در همان مکان برگزار خواهد شد.
با فراخوان جشنواره رسانه و مدیریت شهری از سوی شورای اسلامی کلانشهر رشت، ٢٨٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از مجموع آثار رسیده، ١٨٠ اثر مکتوب در بخش های مختلف از جمله مقاله، خبر و گزارش و یکصد اثر نیز در بخش عکس از ٢٢ عکاس دریافت شده است.
قرار است که برگزیدگان اول تا سوم هر بخش در مجموع ١٥ نفر تجلیل شوند، به نفرات اول تا سوم این جشنواره در هر بخش به ترتیب ٧٠٠ هزار، ٥٠٠ و ٣٠٠ هزار تومان اهدا می‌شود.
گفتني‌ست شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و خانه مطبوعات استان، با هدف ارتقا و اشتراک دانش رسانه‌ای در ارتباط با مدیریت شورای اسلامی رشت، بازتاب فرصت‌ها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و انگیزه رسانه‌ای در بین فعالان حوزه رسانه، افزایش فضای حرفه‌ای و اخلاق رسانه‌ای در شهر نسبت به برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری در این کلانشهر اقدام کرد.

برگزاری 22 نمایشگاه صنایع دستی
از 27 اسفندماه در مازندران
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، از برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی در تمامی شهرهای استان در سه سطح ملی، منطقه‌ای و استانی از 27 اسفند سال جاری تا 16 فرورین سال 98 خبر داد.
 سیف‌الله فرزانه اظهار کرد: نمایشگاه صنایع‌دستی با مشارکت 25 استان در پارک ملل ساری در حال برگزاری است.
وی افزود: این نمایشگاه که از 21 اسفندماه با ظرفیت 100 غرفه آغاز به کار کرده است تا 25 اسفندماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به صنایع‌دستی کشور می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران خاطرنشان کرد: در ایام نوروز نیز در هر 22 شهر مازندران، نمایشگاه‌های صنایع دستی برگزار خواهد شد.
فرزانه بیان کرد: از 27 اسفند سال‌جاری الی 16 فرورین سال 98 نمایشگاه‌های صنایع‌دستی در تمامی شهرهای مازندران در سه سطح ملی، منطقه‌ای و استانی برگزار می‌شود.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: طی این ایام، پنج نمایشگاه صنایع‌دستی ملی، چهار نمایشگاه منطقه‌ای و 13 نمایشگاه استانی در شهرهای استان برگزار می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی