جستجو

 
 
ستاره نساجی بازی با استقلال
 را هم از دست داد
 
 
 

به نظر می‌رسد مهاجم مصدوم تیم نساجی مازندران، دیدار مقابل استقلال را هم از دست خواهد داد.

 از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر ایران، روز شنبه 25 اسفندماه و از ساعت 19:00 استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نساجی مازندران خواهد بود.
استقلال که موتورش در لیگ برتر چند هفته‌ایست روشن شده، امیدوار است با گرفتن سه امتیاز این بازی و متوقف شدن رقیبانش در بالای جدول بتواند به صدر جدول نزدیک‌تر شود و شانس خودش را برای قهرمانی در لیگ برتر امسال بیشتر کند.
خبر خوش برای استقلالی‌ها، مصدومیت مهاجم گل‌زن نساجی مازندران است که بر خلاف شایعات همچنان با این مشکل رو به رو است و نمی‌تواند تیمش را مقابل استقلال همراهی کند. عباس‌زاده دیدار با پرسپولیس را هم به خاطر مصدومیت از دست داده بود.
استقلال تهران در حال حاضر با 40 امتیاز از 21 بازی در رده سوم جدول قرار گرفته است و تنها دو امتیاز با تیم صدرنشین فاصله دارد. نساجی مازندران هم با کسب 23 امتیاز از 21 دیدار گذشته خود در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است.


گل السد آفساید نبود
کارشناس داوری کشورمان گفت: داور کره‌ای بازی امروز ضعیف بود و مغایر با قوانین فیفا قضاوت کرد.

محمد ریاحی خصوص قضاوت داور کره‌ای دیدار تیم‌های السد قطر و پرسپولیس گفت:‌داور کره‌ای بازی امروز واقعاً ضعیف بود و ما زمانی از داوران کشورهای عربی اذیت می‌شدیم اما حالا می‌بینیم برخی از داوران شرق آسیا هم مشکل زیادی دارند.نمی‌دانم کمک داور ویدیویی چقدر هزینه دارد که حتی کشورهای آسیایی این سیستم را راه نمی‌اندازند.
وی ادامه داد: داور بازی امروز دو پنالتی به سود السد نگرفت و یکجا روی ترابی خطا شد که باید به بازیکن قطری کارت زرد می‌داد اما این کار را نکرد. به نظر من داور بازی امروز مغایر با قوانین فیفا قضاوت کرد.
این کارشناس داوری در خصوص گل تیم السد که پرسپولیسی‌ها معتقد به آفساید بودن آن داشتند، تصریح کرد: قانون فیفا می‌گوید اگر بازیکن پاس دهنده با بازیکن ضربه‌زننده در یک خط باشند این گل آفساید نیست. به نظر من در این صحنه گل تیم السد آفساید نبود! چرا که شما باید خط شش قدم را ملاک قرار دهید و می‌بینیم که این دو بازیکن روی یک خط قرار دارند.


میزبانی پرسپولیس از سپیدرود رشت
در دیداری حساس
 در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم سپیدرود رشت در دیداری حساس میزبان پرسپولیس تهران است.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپیدرود رشت   اظهار داشت: تیم های فوتبال سپیدرود و پرسپولیس عصر شنبه هفته آینده 25 اسفندماه در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
علیرضا هوشیاری افزود: بر این اساس تمرینات آماده سازی تیم فوتبال سرخپوشان رشتی به طور منظم زیر نظر نادر دست نشان سرمربی این تیم برگزار می شود تا بازیکنان با آمادگی کامل رو در روی پرسپولیس قرار گیرد.
وی ادامه داد: گرچه پرسپولیس یکی از برترین تیم های ایران بشمار می رود که از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی برخوردار است اما تمام هدف سپیدرود پیروزی در این دیدار سخت و کسب هر سه امتیاز این بازی خانگی است.
به گفته هوشیاری، تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار برابر پرسپولیس بازیکن محروم ندارد و فقط محمدرضا مهدوی مصدوم است و نمی تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند اما سایر بازیکنان آماده رویارویی در این دیدار هستند.
تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، پرسپولیس با کسب 42 امتیاز در مکان اول و سپیدرود رشت با 13 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی