جستجو

انتقاد تند نماینده گرگان و آق قلا:
 
مدیران استان گلستان
بیشتر بحران‌ساز بوده‌اند
 
 
 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس معتقد است که مافیای آب در کشور بیداد می‌کند و پرورش ماهی باعث شد تا آب سدها رهاسازی نشود، برای همین لازم است برای همیشه پرورش ماهی در سدها ممنوع شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مافیای آب در کشور بیداد می‌کند و پرورش ماهی باعث شد تا آب سدها رهاسازی نشود، باید برای همیشه پرورش ماهی در سدها ممنوع شود، خاطر نشان کرد: در سال جاری باید استفاده از آب سدها برای کشاورزان گلستانی رایگان و مجوز کشت برنج با توجه به فراوانی آب داده شود؛ مدیران استان گلستان بیشتر بحران ساز بوده‌اند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نبی هزارجریبی در نشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از دعوت وزرای جهاد کشاورزی، نیرو، راه و شهرسازی و کشور شناسایی مقصرین و برخورد با آنها است. کوتاهی و ضعف مدیریت آب منطقه‌ای گلستان باعث تشدید مشکلات شد و زمانی که اعلام شد سیل در حال رخ دادن است، ستاد مدیریت بحران عملکرد ضعیف داشت.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 300 هکتار از اراضی استان گلستان بر اثر سیل زیر آب رفته است، تصریح کرد: دریچه سد خراب بود و بعد از سال‌ها باز نمی‌شد که این موضوع نیز نشان از ضعف مدیریت مسئولان این حوزه دارد.
 وی با بیان اینکه به‌عنوان وظیفه از تمامی وزرا طرح سوال می‌کنم، ادامه داد: راه آهن اینچه برون در شهر آق قلا احداث شده اما برای آن گذرگاه آب تعبیه نشده بود و قبل از دریافت مجوز تخریب راه‌آهن، آب وارد شهر شد که با انفجار راه‌آهن 90 درصد شهر نجات یافت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی