جستجو

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :
 
به داد رشت برسید
 
 
 

رئیس مجمع نمایندگان گیلان داشتن جایگاه در شهر و آشنایی با مشکلات و معضلات رشت را از ویژگی های لازم برای شهردار آینده رشت عنوان کرد و افزود: ما در گیلان خودمان کسانی داریم که بتواند شهر رشت را اداره کنند.
محمد صادق حسنی با اشاره به وضعیت شهر رشت و عدم موفقیت شورا برای انتخاب شهردار در ماه های گذشته اظهار داشت: من نماینده مجلس هستم و مردم به من رای داده اند همین مردم شورا را انتخاب کردند و طبق قانون اجازه دخالت در کار شورا را نداریم ولی دوستانه توصیه می‌کنم  به داد شهر برسند و از وزارت کشور می‌خواهم یکسری از
سختگیری ها را انجام ندهد.
وی با تصریح بر اینکه شخصاً از معاون وزیر کشور علت عدم تایید سومین گزینه منتخب شورای شهر برای شهرداری رشت را سئوال کردم ،گفت: تا کنون پاسخی دریافت نکردم و به دلیل جریانات سیل اخیر امکان ملاقات با وزیر کشور فراهم نشده است باید به من بعنوان ناظر ارائه شود که این سخت گیری ها به چه دلیلی اعمال می‌شود و علت رد آخرین شهردار منتخب شورای شهر رشت،چیست؟
نماینده رشت با بیان اینکه  بازهم از شورای شهر رشت خواهش می‌کنم در انتخاب شهردار دقت و سرعت بیشتری  داشته باشند، افزود: دیگر مردم تحمل ندارند و شهر هرچه زودتر باید از این بلاتکلیفی نجات پیدا کند.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه در تعطیلات نوروز من نگران بودم که شهر رشت شهردار ندارد اما خوشبختانه با کمک فرماندار و استاندار مشکل خاصی پیش نیامد تاکید کرد: توصیه می‌کنم شهرداری انتخاب کنند که نسبت به شهر و مشکلات آن شناخت داشته باشد . وی داشتن جایگاه در شهر و آشنایی با مشکلات و معضلات رشت را از دیگر ویژگی های  لازم برای شهردار آینده رشت عنوان کرد و افزود: ما در گیلان خودمان کسانی داریم که بتواند شهر رشت را اداره کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی