جستجو

 
 
دعوت 3 گلستانی به تیم ملی فوتبال نوجوانان
 
 
 

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور 3 گلستانی در کمپ تیم های ملی فوتبال آغاز می شود.
مرتضی شکی اظهار داشت: این اردو از 29 فروردین آغاز می شود و ملی پوشان به مدت 3 روز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.
وی بیان کرد: محمدمهدی محمدی، یاسین جعفری و رئوف افراسیاب، گلستانی های فراخوانده شده به این اردو هستند.
دبیر هیات فوتبال گلستان برگزاری طرح استعدادیابی و شناسایی ورزشکاران مستعد از سوی مربیان را یکی از دلایل حضور مداوم فوتبالیست های استان در اردوی تیم های ملی رده های سنی مختلف بیان کرد و افزود: استمرار برگزاری طرح های استعدادیابی از برنامه های هیات برای شناسایی نفرات جدید و افزایش تعداد ملی پوشان در آینده است.
شکی برگزاری مسابقات رده‌های پایه فوتبال در استان و استعدادیابی مستمر را از برنامه‌های هیات فوتبال گلستان دانست.
تنها نماینده فوتبال گلستان در لیگ کشور تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز در دسته سوم است.  در سال های گذشته گرگان تیمی به نام اتکا داشت که پس از سقوط از دسته اول، آرام آرام از صحنه فوتبال کشور محو و منحل شد.  مسوولان ورزش آن سال های گلستان امتیاز تیم اتکا تهران را خریده و این تیم را به گرگان آوردند اما در ادامه موفق به تداوم فعالیت این تیم نشدند.
گفتنی است سردار آزمون شناخته شده ترین فوتبالیست استان و نایب قهرمانی احمد نوراللهی به همراه تیم پرسپولیس تهران در لیگ قهرمانان آسیا، تنها افتخار فوتبالی استان گلستان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی