جستجو

 
 
آمار باورنکردنی علیپور
در خط حمله پرسپولیس
 
 
 

مهاجم قائم‌شهری گلزن پرسپولیس طی فصل جاری روی بیش از 50 درصد گل‌های این تیم تاثیر گذاشته است.
علی علیپور که در جدال با سایپا یکی از بازیکنان آماده پرسپولیس با ثبت یک گل و یک پاس گل بود، آمار جالب توجهی را طی فصل جاری از آن خود کرده و توانسته روی بیش از 50 درصد گل‌های این تیم تاثیرگذار باشد.
علیپور در شرایطی اکنون با 13 گل در صدر جدول گلزنان و مدعی دستیابی دوباره به کفش طلا محسوب می‎شود که 4 پاس گل نیز به نام خود کرده است. تاثیر روی 17 گل سرخپوشان از مجموع 33 گلی که این تیم طی فصل جاری به ثمر رسانده، نشان می‌دهد که مهاجم شمالی پرسپولیس روی بیش از نیمی از گل‌های لیگ هجدهم برای برانکو ایوانکوویچ تاثیر داشته است.
شماره 70 پرسپولیس که بعد از جدایی مهدی طارمی توانست به خوبی خلا این مهاجم را پر کند و با شرایط اخلاقی و دوری از حواشی از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است، در صورت تداوم این روند قادر خواهد بود بار دیگر طعم دستیابی به کفش طلای لیگ هجدهم را بچشد. او در این مسیر باید برابر تیم‌های ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی، ماشین سازی و پارس جنوبی با بالاترین میزان آمادگی حاضر شود.
او در دور رفت مقابل این تیم‌ها توانسته تنها برابر پارس جنوبی 2 گل برای تیمش به ثمر برساند و برای دستیابی به هدفش باید این آمار را تغییر دهد و برابر چهار حریف دیگر نیز شرایط مثبت و تاثیرگذارتری از خود به جا بگذارد. باید دید بازیکنی که در فصل جاری با 17 تاثیرگذاری روی گل‌های پرسپولیس (13 گل و 4 پاس گل) آمار مناسبی از آن خود کرده، طی ماراتن بزرگ باقی مانده برای هت تریک این تیم در قهرمانی، قادر به بهبود این رکورد خواهد بود یا خیر.
علیپور در حال حاضر با ثبت 52 گل با پیراهن پرسپولیس در رده هفتم برترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار دارد و چهار گل دیگر برای عبور از مهدی طارمی نیاز دارد و باید دید تا پایان فصل قادر به عبور از این رکورد خواهد شد یا خیر.


رئیس هیات کشتی مازندران:
 اعضای مجمع به برنامه رای می‌دهند نه به سلایق شخصی
عضو مجمع فدراسیون کشتی گفت: قرار نیست براساس سلایق شخصی خودمان رای بدهیم، باید به برنامه رای داد، برنامه‌ای عملی که با شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور قابل اجرا باشد.
اصغر ثمربخش در مورد اینکه آیا بعد از انجام ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی، آنها دیدار یا رایزنی‌ای با اعضای مجمع داشته‌اند، اظهار داشت: نه، چنین اتفاقی نیفتاده چون قرارمان این بود که بعد از تایید صلاحیت‌ها، نامزدهایی که علاقه‌مند به حضور در انتخابات بودند برنامه‌های‌شان را ارائه کنند.
وی ادامه داد: ما دیدار و صحبتی با کاندیداها نداشتیم چون قرار است یک شیوه واحد را دنبال کنیم و آن هم این است که نامزدها برنامه‌های‌شان را ارائه دهند و ما آنها را بررسی کرده و در خصوص رئیس بعدی فدراسیون به نقطه نظری مشترک برسیم و از بین آنها یک نفر انتخاب شود. قرار نیست براساس سلایق شخصی خودمان رای بدهیم، باید به برنامه رای داد، برنامه‌ای عملی که با شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور قابل اجرا باشد. این موضوع هم که یکی از کاندیداها به استانی برود، دلیل بر رایزنی و تغییر نظر اعضای مجمع نیست، چون اصلا قرار نیست رای‌ها سلیقه‌ای باشد، قرار است منافع کشتی مد نظر قرار بگیرد.
رئیس هیئت کشتی مازندران در مورد اینکه درخواستی برای میزبانی از مسابقات آینده نداشته‌اند، خاطرنشان کرد: با این شرایط اقتصادی همین‌که بتوانیم برنامه‌های داخلی خودمان را دنبال کنیم، خیلی خوب است، دیگر نمی‌توانیم هیچ میزبانی‌ای بگیریم و مسابقه برگزار کنیم. وضعیت مالی ما مثل همه فدراسیون است، مثل همه جا، باید تلاش کنیم با حمایت اسپانسرمان که بدون چشمداشت همیشه تکیه‌گاه ما بوده، کارها را پیش ببریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی