جستجو

 
 
به دنبال خانم گلی
 لیگ برتر بانوان هستم
 
 
 

کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به حضور پرشور هواداران ملوان در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر، گفت: در نیمه دوم باوجود مصدومیت از ناحیه کتف به بازی ادامه داده و پیروزی در دربی شمال را به هوادارانمان تقدیم می‌کنیم.
سارا قمی با اشاره به پیروزی دو بر صفر مقابل سپیدار در دربی شمال، اظهار کرد: سپیدار قائم‌شهر نسبت به نیم‌فصل نخست متحول شده و بازی به‌مراتب بهتری از خود ارائه داده است، بازیکنان ملوان نیز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و هواداران از دیدن یک دربی مهیج، لذت بردند. وی با بیان اینکه به دنبال خانم گلی مسابقات است، گفت: برخلاف سال‌های پیش که دنبال خانم گلی نبوده‌ام، در فصل جاری به دنبال خانم گلی مسابقات هستم، با دابل مقابل سپیدار، تعداد گل‌هایم به ۲۸ گل افزایش پیداکرده است، در حال حاضر زهرا قنبری از تیم صدرنشین شهرداری بم با ۳۶ گل، برترین گلزن لیگ است.
کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی در پاسخ به سؤالی مبنی بر کمبود بازیکن در ملوان، گفت: حضور خانم ایران‌دوست در زمین باعث شده است فرصت‌های بهتری در زمین مسابقه نصیبم شود، ایشان در دو بازی اخیر، چهار پاس گل برایم ارسال کرده است و کمبود مهره در ملوان تا حدی جبران شده است.
قمی با اشاره به بازگشت خانم ایران‌دوست به زمین مسابقات، گفت: با ایشان مدت زیادی هم‌بازی بوده‌ام و پنج دوره خانم گل مسابقات شدم، درک متقابلی از یکدیگر در زمین مسابقه داریم و معمولاً پاس گل‌های زیادی برای یکدیگر در سال‌های نه‌چندان دور، ارسال کرده‌ایم. وی با اشاره به مصدومیتش از ناحیه کتف، گفت: در نیمه نخست دچار مصدومیت شدم و بازی را باوجود مصدومیت ادامه دادم، از هوادارانمان که بیش از شش ساعت درراه بوده و مسیر انزلی تا قائم‌شهر را با اتوبوس سفر کردند، بسیار سپاسگزارم و این پیروزی را به هوادارانمان تقدیم می‌کنیم.

 


به دنبال سهمیه هستم
 نه خودنمایی


مجتبی عابدینی؛ ملی پوش سوادکوهی شمشیربازی اسلحه سابر ایران که در جام جهانی اسپانیا خیلی زود و پیش از صعود به جدول اصلی حذف شد، ضمن دفاع از عملکرد خود تاکید کرد که کسب سهمیه تیمی المپیک بیش از هر مسئله دیگری اهمیت دارد.
عابدینی  با یادآوری اینکه در جریان دیدارهای انفرادی مسابقات جام جهانی اسپانیا، دیدار برابر حریف روسی خود در جدول ۹۶ نفره را با نتیجه ۱۵ به ۱۴ واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت، گفت: اصلاً بابت این باخت و حذف زودهنگامی که از دیدارهای انفرادی داشتم، ناراحت نبودم حتی این موضوع وقفه‌ای ایجاد کرد تا برای دیدارهای بخش تیمی آماده‌تر شوم.  
وی تصریح کرد: موضوع مهم دیگر اینکه حذف من تأثیری روی برنامه کلی تیم نداشت. ما به دنبال سهمیه تیمی هستیم و نتایج دیدارهای انفرادی در هیچ شرایطی تأثیری روی این هدف ندارد. نتایجی که بازیکنان در بخش انفرادی کسب می‌کنند روی موقعیت خودشان تأثیرگذار است و نتایج بخش تیمی هم بر موقعیت تیم تأثیرگذار است. نتایج این دو بخش ارتباطی به هم ندارد. من هم به دنبال خودنمایی نیستم. می‌خواهم کمک حال تیم برای کسب سهمیه تیمی باشم.
این شمشیرباز اسلحه سابر در واکنش به این موضوع که «به خاطر کسب سهمیه تیمی، عملکرد و نتایج در بخش انفرادی افت داشته است»، تاکید کرد: اگر بخواهیم تمام فکر و ذهن خود را روی دیدارهای انفرادی و نتیجه گیری در این بخش بگذاریم، سهمیه تیمی را از دست می‌دهیم. از طرفی با کسب سهمیه تیمی، چهار بازیکن به المپیک توکیو اعزام می‌شوند که از میان آنها، سه نفر می‌توانند در دیدارهای انفرادی هم شرکت کنند. بنابراین نباید دغدغه‌ای برای نتیجه گیری انفرادی و کسب سهمیه در این بخش داشته باشیم.
عابدینی با یادآوری اینکه تیم ایران در حال حاضر رنکینگ پنجم دنیا را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: بر اساس رنکینگ جهانی، چهار تیم اول صاحب سهمیه جهانی می‌شوند ضمن اینکه تیم‌های اول هر قاره - که جزو چهار تیم اول رنکینگ نیستند - نیز به این سهمیه دست پیدا می‌کنند. طبق رنکینگ جهانی ایران تیم برتر قاره آسیا به حساب می‌آید. در این رنکینگ، کره جنوبی که صدرنشین است، تنها تیم آسیایی به حساب می‌آید که از ما بالاتر است. /مازندلیگ

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی