جستجو

 
 
برگزاری دومین مرحله ارزشیابی سال 98  آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران
 
 
 

دومین مرحله ارزشیابی سال 98، تفاهم نامه، صنعت ساختمان و هماهنگ با حضور 4 هزار و 798 نفر
برگزار می‌شود.
دومین مرحله آزمون‌های هماهنگ سنجش مهارت و متقاضیان بخش‌های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و ... در روز پنج شنبه و جمعه هفته جاری (23 و 24 خرداد) به صورت همسان کشوری برگزار می‌شود.
بنا به همین گزارش در آزمون هماهنگ تعداد 3 هزار و 618 نفر در رشته‌های مختلف فنی، کشاورزی، خدماتی، رایانه، هنری و ... در صنعت ساختمان، هزار و 123 نفر و تفاهم نامه 57 نفر و در مجموع 4 هزار و 798 نفر ثبت نام کرده‌اند.
آزمون‌های هماهنگ روز پنج شنبه در 3 شیفت و آزمون‌های تفاهم نامه و صنعت ساختمان روز جمعه در 1 شیفت برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است آزمون‌های تفاهم نامه‌ای در 8 حوزه، صنعت ساختمان در 14 حوزه و آزمون‌های هماهنگ در 19 حوزه در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان مازندران برگزار می‌شود.
دیدار مدیر و پرسنل بنیاد مسکن شهرستان رامسر با امام جمعه و فرماندار این شهرستان
بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان  مازندران، محمد ابراهیم غنمی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رامسر به اتفاق همکاران این نهاد با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار مهندس غنمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان رامسر طی گزارشی عملکرد بنیاد مسکن در حوزه‌های مختلف و شیوه خدمات‌رسانی به روستائیان عزیز و همچنین اهداف این نهاد را ارائه کرد. در ادامه این دیدار امام جمعه و فرماندار شهرستان رامسر طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تقدیر و تشکر از حضور مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان از زحمات و تلاش‌های این نهاد مقدس قدردانی کردند و خواستار حمایت هرچه بیشتر این نهاد از روستائیان و محرومین جامعه شدند.


جریمه 500 میلیونی قاچاقچی موتور سیکلت
 در تعزیرات
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از محکومیت 500 میلیون ریالی قاچاقچی موتور سیکلت خبر داد.
 تعزیرات حکومتی استان مازندران، یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران گفت: ماموران دایره اطلاعات سپاه شهرستان نور با دریافت گزارش در مورد تردد دو دستگاه موتور سیکلت هوندای 1300 سی سی و 250 سی سی قاچاق در منطقه جنگلی، موفق به کشف آنها شدند و با تشکیل پرونده، رسیدگی به تخلف در تعزیرات حکومتی آغاز شد.
وی افزود: شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان نور، پس از احراز تخلف، متهمین را به پرداخت 501 میلیون و253 هزار و 334 ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم و حکم به ضبط موتورسیکلت‌های مکشوفه صادر کرد.
ملکی تصریح کرد: با اعتراض به رای صادره، پرونده مجددا در شعبه تجدیدنظر ویژه رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز استان مازندران مورد رسیدگی واقع و پس از بررسی رای صادره عینا تائید و قطعی شد.
شرایط برای صادرات خاویار و
گوشت ماهیان خاویاری مهیاست
مدیرکل شیلات مازندران در حاشیه پنل تخصصی بخش کشاورزی همایش فرصتهای سرمایه گذاری در ساری از مهیا بودن شرایط لازم برای صادرات 10 تُن خاویار و 2 هزار تُن گوشت ماهیان خاویاری پرورشی به خارج خبر داد.
شیلات مازندران، ولی‌اله محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران که به عنوان عضو پنل تخصصی بخش کشاورزی در حاشیه همایش فرصتهای سرمایه گذاری در سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ساری حضور داشت، با اشاره به ظرفیتها وتوانمندیهای شیلاتی استان مازندران گفت: استان مازندران از ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه سرمایه گذاری و تولید محصولات شیلاتی صادرات محور درحوزه‌های مختلف به ویژه پرورش ماهی خاویاری و پرورش ماهی در قفس برخوردار است و درحال حاضر زمینه برای صادرات گوشت ماهیان خاویاری پرورشی و خاویار پرورشی در استان وجود دارد و در شهرستان جویبار پایانه صادراتی محصولات شیلاتی در حال تکمیل است. مدیرکل شیلات مازندران در ادامه از آمادگی شیلات مازندران برای صادرات 10 تُن خاویار و 2 هزار تُن به خارج خبر داد و افزود: این همایشها و پنلها می‌تواند تعاملات بین کشورها را برای توسعه صادرات محصولات شیلاتی افزایش دهد.
در این پنل تخصصی بخش کشاورزی مهندس حبیب گلپور مدیرعامل شرکت قفس گستران در خصوص  پرورش ماهی در قفس به صورت پاورپوینت طرح خود را بیان و ارائه داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی