جستجو

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران و مدیران استانی به‌مناسبت 17 مرداد در دفتر روزنامه، صورت پذیرفت:
 
قدر‌دانی از نقش سازنده «خبرشمال»
 
 
 

مهندس مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران  به‌اتفاق  مهندس سید محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری، مهندس احمد توکلی مدیرکل دفتر فنی و مهندس خسرو طالبی مدیرکل دفتر روستایی استانداری مازندران، دکتر سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، مهندس علی امینی  مدیر‌کل استاندارد مازندران و ولی الله محمد زاده مدیرکل شیلات استان،  همزمان با هفته گرامی‌داشت رسانه و خبرنگار به دفتر روزنامه «خبرشمال» آمدند و ضمن تبریک این ایام، از نقش سازنده این روزنامه  در توسعه استان قدردانی کردند.

مهندس خسرو طالبی مدیرکل دفتر روستایی استانداری مازندران نیز در این دیدار، ضمن تبریک ایام گرامی‌داشت فعالان حوزه خبر و رسانه، بر نقش روزنامه‌هایی چون «خبرشمال» در تحقق کامل توسعه روستایی و فرهنگ‌سازی در زمینه جلوگیری از مهاجرت از روستا به شهر تأکید کرد. 

مهندس سید محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته خبرنگار به کارکنان، خبرنگاران و مدیرمسئول «خبرشمال»، برای تمام اهالی خبر و اصحاب رسانه آرزوی سلامت و موفقیت کرد.

«مهدی روحی» مدیرمسئول «خبرشمال» نیز در این دیدار، از پویایی و تحرک ایجاد شده در حوزه عمرانی استانداری مازندران پس از حضور مهدی رازجویان قدردانی کرد و گفت: بارها در گزارش‌های «خبرشمال» نوشتیم که پس از حضور مهندس رازجویان، خیال استاندار مازندران از این بخش  آسوده شد و معاون هماهنگی امور عمرانی به همراه مدیرانی چون محمدی تاکامی، طالبی و توکلی که هرکدام از نیروهای جوان و باانگیزه در حوزه عمرانی هستند، توسعه مازندران از غرب تا شرق شتاب گرفت.

مهندس مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به‌اتفاق  مهندس سید محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری، مهندس احمد توکلی مدیرکل دفتر فنی و مهندس خسرو طالبی مدیرکل دفتر روستایی استانداری مازندران همزمان با هفته گرامی‌داشت رسانه و خبرنگار به دفتر روزنامه «خبرشمال» آمدند و ضمن تبریک این ایام، از نقش سازنده این روزنامه  در توسعه استان قدردانی کردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در این دیدار  به ظرفیت عظیم رسانه هم در امور جاری و هم در چالش‌ها و بحران‌ها اشاره کرد و گفت:  در دو مرحله  سیلابی که در  27 اسفند و سپس در 12 فروردین برای چند شهر و چندین روستا، مشکلات جدی ایجاد کرد، رسانه‌ها حقیقتاً در کنار ما بودند و تمام جلسات و اقداماتی که مدیر ارشد استان و به تَبَع ایشان ما انجام دادیم در کوتاه‌ترین زمان توسط رسانه‌ها پوشش داده می‌شد.
وی همچنین از روزنامه «خبرشمال» به‌عنوان روزنامه‌ای یاد کرد که با وجود این‌که پس از تعطیلات نوروزی منتشر می‌شد با فرستادن خبرنگار، در کنار ما بود و اخبار را به‌صورت کوتاه و خلاصه در شبکه‌های مجازی و ازجمله در کانال خبرشمال انتشار می‌داد.   
رازجویان همچنین بر نقش این روزنامه در همراهی با مدیریت ارشد استان تأکید کرد و گفت: باور ما این است که رسانه‌ها می‌توانند با دستگاه‌های اجرایی و عمرانی هم‌گرایی و هم‌افزایی داشته باشند و ضرب‌آهنگ توسعه استان را سرعت بخشند.
معاون استاندار در ادامه به ضرورت وجود نگاه انتقادی رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: در سایه وجود رویکرد منتقدانه، ما بهتر می‌توانیم کاستی‌ها را شناسایی کنیم و در جهت رفع آن گام برداریم و به همین دلیل وجود رسانه منتقد و منصف در استان را یک ظرفیت می‌دانیم و از روزنامه‌هایی چون «خبرشمال» توقع داریم همانند چشمانی تیز بین عمل کنند و کاستی‌ها و ضعف‌ها را نیر با رعایت حدود قانون و انصاف پوشش دهند.

دکتر سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز به‌مناسبت روز خبرنگار به دفتر «خبرشمال» آمد و ضمن دیدار با مدیرمسئول، سردبیر و تحریریه و کادر فنی روزنامه گفت: برای من به‌عنوان مدیر کل حوزه بانوان استانداری، بسیار جای خرسندی دارد  به دفتر روزنامه‌ای آمدم که هم سردبیر زن دارد و هم در مجموع بیش از ده بانوی دانش‌آموخته و تحصیل‌کرده در این رسانه مشغول کار هستند.
وی از تحریریه «خبرشمال» خواست در زمینه مطالبات بانوان استان فعال باشند و از مدیران دستگاه‌های اجرایی تحقق سهم  30 درصدی زنان در مدیریت را بخواهند.

مهندس احمد توکلی مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران نیز 17 مرداد و روز «خبرنگار» را به مدیریت و کارکنان «خبرشمال»  تبریک گفت و از تمام رسانه‌ها خواست در مسیر توسعه استان، همانند بازوان اجرایی در کنار مدیران ارشد استان باشند.

دکتر ولی الله محمدزاده مدیرکل شیلات استان، نیز در دیدار با مدیریت و همکاران «خبرشمال»، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: من علیرغم اینکه همواره ارتباط خوبی با رسانه‌ها و ازجمله «خبرشمال» داشتم، اما نمی‌دانستم کار یک روزنامه‌ تخصصی و «تولیدمحور» تا این اندازه می‌تواند پیچیده و دشوار باشد.

مهندس خسرو طالبي مديرکل دفتر روستايي استانداري مازندران نقش روزنامه‌هايي چون «خبرشمال» در تحقق کامل توسعه روستايي و فرهنگسازي در زمينه جلوگيري از مهاجرت از روستا به شهر موثر است.

دکتر ولی الله محمدزاده مدیرکل شیلات استان، نمی‌دانستم کار یک روزنامه‌ تخصصی و «تولیدمحور» تا این اندازه می‌تواند پیچیده و دشوار باشد.

مهندس علی امینی  مدیر‌کل استاندارد مازندران بر نقش رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی و تبلیغ و ترویج  استاندارد تاکید کرد و از مدیریت و عوامل این روزنامه خواست برای تحقق شهر استاندارد، در کنار این اداره کل باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی