جستجو

مدیرکل آموزش پرورش گلستان اعلام کرد؛
 
کسب رتبه‌های امیدبخش
توسط دانش‌آموزان استان
 
 
 

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد که دانش‌آموزان گلستانی توانستند در کنکور سراسری ۹۸ رتبه‌های قابل قبولی کسب کنند.
احسان گوهری‌راد  اظهارکرد: موفقیت دانش‌آموزان گلستانی در کسب رتبه‌های عالی و امیدبخش کنکور سراسری ۹۸ نویدبخش روزهای بهتر در استان است.
وی با بیان این که هنوز آمار تجمیعی از تعداد رتبه‌های تک رقمی، دو رقمی و به بالا به آموزش و پرورش ارسال نشده، ادامه داد: دسترسی به برخی از دانش‌آموزان که در سنوات قبل فارغ التحصیل شده مشکل است، اما با آموزش و پرورش شهرستان‌ها مکاتبه شده تا آمار را به‌زودی اعلام کند.
گوهری‌راد افزود: کسب رتبه‌های تک‌رقمی توسط دانش‌آموزان گلستانی در مناطق کمتر توسعه یافته می‌تواند الگویی برای سایر دانش‌آموزان باشد تا با تلاش بیشتر، به موفقیت دست یابند.
وی در خصوص رتبه‌های اعلام شده تا این لحظه چنین گفت: در گنبدکاووس «عرفان آق»، رتبه دو علوم تجربی، «مبین عطا سید» رتبه یک زبان، «محمدمهدی میررشیدی» رتبه ۱۱ علوم ریاضی و «مهلا امانی» رتبه ۷۱ تجربی را کسب کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان افزود: در گرگان «امیرسامان نوشک» رتبه ۱۰ علوم تجربی، «آیلین ایمن طلب» رتبه ۳۸ هنر، «امیرصدر عبداللهی» رتبه ۴۶ علوم ریاضی، «زهرا مومن» رتبه ۶۹ زبان، «امیرحسین قائمی» رتبه ۸۵ علوم ریاضی، «صبا زنگانه» رتبه ۹۱ زبان را کسب کرده اند.
گوهری‌راد اضافه کرد: در شهرستان آزادشهر «نادیا رجبلو» رتبه ۲۴ علوم تجربی و «علی رجبلو» رتبه ۴۹ علوم انسانی، در آق قلا «طه طبری نیا» ۸۱ علوم تجربی، در علی آبادکتول «مهدی دنکوب» رتبه ۱۱ علوم تجربی و ۹ زبان و «الهام قریشی» رتبه ۷۸ علوم تجربی و در کلاله یک رتبه ۳۰ در رشته علوم انسانی داشتیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی