جستجو

 
 
تکمیل محور ساری - تاکام نیازمند ۸۰ میلیارد تومان اعتبار
 
 
 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه راه ساری – تاکام را حدود ۸۰ میلیارد تومان بیان کرد.
محمد دامادی در ساری با گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از تلاش‌ اصحاب رسانه در استان به دغدغه‌هایش در حوزه انتخابیه اشاره و اضافه کرد: تکمیل شدن محور ساری – تاکام از جمله طرح‌های نیمه کاره است که پیگیری می‌شود.
وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل شدن این پروژه را حدود ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از شهریور سال قبل تاکنون 4 کیلومتر از محور تکمیل و آسفالت شده است.
وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه ساری – تاکام وجود دارد، اعتبار تخصیص و تزریق شده را بین ۳۵ تا ۴۰ میلیارد تومان بیان کرد و به درخواست از وزیر راه برای بازدید از پروژه اشاره کرد و گفت: بازدید سبب می‌شود تا تحرک پروژه بیشتر شود.
دامادی با عنوان اینکه برای آسفالت نیاز به قیر، مصالح و سیمان داریم گفت: از آقای وزیر راه درخواست کردیم تا معادن و کارخانه سیمان و بخش‌های مرتبط را برای تکمیل پروژه پای کار آورد.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با اظهار اینکه پول وجود دارد اما تلاش نیست گفت: تمام هم و غم من این است که فصل عمرانی به پایان نرسد و بتوانیم از فرصت اعتباری استفاده کنیم.
وی همچنین تکمیل سدها را از دیگر دغدغه‌ها برشمرد و گفت: اگر تکمیل سدهای منطقه انجام شود و در افق ۱۴۲۰ می‌توانیم آب سالم و پایدار برای چهاردانگه، میاندورود و غیره تامین کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی