جستجو

 
 
کشف یک ‌هزار و 100 دستگاه تولید ارز دیجیتال در بابلسر
 
 
 

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک هزار و 100 دستگاه تولید ارز دیجیتال بیت کوین و متعلقات کامل آن در شهرستان بابلسر خبر داد.
سردار سیدمحمود میرفیضی در مورد این خبر، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی بابلسر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی و کشف مزرعه بیت کوین در آن شهرستان شدند.
فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی بابلسر متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال بیت کوین در یکی از یک واحدهای صنعتی این شهرستان کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
سردار میرفیضی افزود: از کشف هزار و 100 دستگاه ماینر قاچاق به همراه متعلقات آن در بازدید از محل خبر داد و اظهار داشت: برابر نظر کارشناسان ارزش تجهیزات کشف شده بالغ بر 200 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است. فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی