جستجو

 
 
تجهیز گشت پلیس راه گلستان به جلیقه‌هایی
 با قابلیت فیلمبرداری
 
 
 

گشت نامحسوس پلیس راه گلستان به جلیقه‌هایی که قابلیت ضبط و فیلمبرداری دارند، مجهز شده‌اند.
رییس پلیس راه گلستان سرهنگ علی عبدی در بازدید اظهارکرد: سال گذشته شاهد کاهش ۴۸ نفری تلفات تصادفات برون جاده‌ای گلستان بودیم و در این زمینه در کشور رتبه دوم را کسب کردیم. وی افزود: در چهار ماهه امسال هم نسبت به مدت مشابه سال قبل وضعیت بهتری داریم و تعداد کشته‌ها ۲۴ نفر معادل ۲۰ درصد کاهش یافته است. عبدی گفت: در تعداد مجروحان هم امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴۸ نفر معادل ۱۵ درصد کاهش را شاهد هستیم.
وی بیان کرد: در راستای وظیفه ذاتی امسال برای ارتقای شاخص‌ها از ظرفیت ستاد پلیس راه گلستان استفاده کردیم و همکاران ستادی در قالب خدمت مضاعف به سطح محورهای مواصلاتی اعزام می‌شوند.
عبدی به استفاده از تجهیزات و ابزار الکترونیکی جدید در پلیس راه گلستان اشاره کرد و افزود: استفاده از دوربین‌های سرعت سنج جدید، افزایش دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای و استفاده از سامانه سپهتن (سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان عمومی) در پاسگاه‌ها از جمله این تجهیزات و امکانات است.
وی تصریح کرد: ۲۲ دوربین ثبت تخلف در سطح محورهای مواصلاتی داریم و ۱۷ دوربین را هم جانمایی کردیم که تا پایان سال نصب می‌شود.
عبدی در خصوص ناوگان نامحسوس گفت: امسال از این ناوگان به نحو مطلوب استفاده شده و بازخورد آن را هم در سطح جاده‌های استان شاهد بودیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی