جستجو

 
 
راه‌اندازی شورای حل اختلاف صنعت، معدن و تجارت
 
 
 

نایب رییس شورای راهبردی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه نوید داد که شورای حل اختلاف بخش صنعت، معدن و تجارت گیلان با موافقت رئیس‌کل دادگستری به‌زودی در این استان راه‌اندازی می‌شود.
پیمان پورنصیری حرکت در مسیر تحقق اهداف حمایت از تولید داخلی و رفع مشکلات و چالش‌های واحدهای تولیدی و صنعتی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: شورای حل اختلاف بخش صنعت، معدن و تجارت گیلان با موافقت رئیس کل دادگستری به زودی در این استان راه‌اندازی می‌شود.
نایب رییس شورای راهبردی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با بیان اینکه تشکیل شورای حل اختلاف بخش صنعت، معدن و تجارت در گیلان مزیت‌های زیادی دارد گفت: شوراهای حل اختلاف موجود قادر به بررسی تخصصی و حل و فصل سریع مشکلات حوزه صنعت و معدن نیستند که با تشکیل شوراهای تخصصی این مشکل رفع می‌شود.
پورنصیری از تشکیل شورای حل اختلاف تخصصی دادگستری در بخش صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تا چندین هفته دیگر سخن گفت و تصریح کرد: مطرح‌ شدن مشکلات واحدها با سرعت و دقت بیشتر و ارجاع تأمین دلیل‌های واحدهای تجاری به شورای حل اختلاف از جمله مهم‌ترین کارکردهای تشکیل شوراهای حل اختلاف تخصصی است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی