جستجو

 
 
برای گیلان پایگاه قهرمانی بیلیارد ایجاد خواهیم کرد
 
 
 

با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون در 4 سال آینده به فکر راه اندازی پایگاه قهرمانی بولینگ، بیلیارد و بولس درگیلان خواهیم بود .
دکتر هنرمند دبیر فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس در مجمع انتخابات هیات گیلان با بیان این مطلب راه اندازی پایگاه قهرمانی را لازمه توسعه هدفمند ورزش برشمرد و گفت :از اتفاقات بسایر خوبی که در 4 سال آینده برای ورزش گیلان بوقوع خواهدپیوست تاسیس پایگاه قهرمانی با قابلیت بهبود و ارتقای کارکرد هیات و موفقیت های آن در دو زمینه قهرمان پروری و استعدادیابی می باشد .
وی روند موفقیت های هیات گیلان را در 8 سال گذشته بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در بیلیارد گیلان آنقدر توان وجود دارد که همپای رشته هایی چون شمشیربازی ورشته های دیگر حرکت کند و در این راه فدراسیون از هیچ کمکی دریغ نخواهد ورزید.
نایب رییس فدراسیون بولینگ ،بیلیارد وبولس وجود تیم مدیریتی قوی و کسب رای بسیار قاطع را لازمه جنب و جوش بیشتر و کسب موفقیت‌های درخشان تر دانست و خاطر نشان کرد : بدون تردید هیات با پایه ریزی و بستر سازی مناسب توان آن را داردکه در 4 سال آینده دستاوردهای بسیاردرخشان تری از آوردگاههای بین المللی نصیب گیلان کند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان هم در این مجمع انتخاباتی از عملکرد هیات ابراز خوشنودی کرد و گفت :برآیند این کارکرد خوب و ارزشمند هیات می تواند در 4 سال آینده اتفاقات بهتری را برای ورزش گیلان رقم بزند. بخشی ایجاد جو همگرایی را لازمه جلوگیری از پراکندگی‌های گاه به گاه در کارکرد هیات ذکر کرد وگفت: هیات بولینگ این توانایی را داردکه با نشست های تخصصی برای اهداف بلند خود و ورزش استان تدابیر لازمه را به‌خرج دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی