جستجو

 
 
مازندران، پیشرو در ورزش، پیشگام در فرهنگ سازی
 
 
 

نخستین رویداد ملی پاک ورزی ساحلی کشور در راستای حفاظت از محیط زیست در شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.
محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران، پیرامون میزبانی رویداد ملی پاک ورزی که به مناسبت روز دریای خزر و هفته مشارکت‌های اجتماعی برگزار می‌شود با احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رضا شجیع رئیس دبیرخانه سلامت وزارت ورزش و جوانان در ساختمان شماره ١ دیدار کرد.
احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این دیدار با اشاره به ظرفیت ورزش در اشاعه فرهنگ حفاظت و نگهداری محیط زیست خواستار مشارکت حداکثری ورزشکاران، جوانان و آحاد مردم به صورت یک مسابقه ورزشی شد.
شجیع رئیس دبیرخانه سلامت وزارت ورزش و جوانان با اشاره به راه اندازی و پیگیری مسابقات پاک ورزی در کشور ضمن ابراز خرسندی و رضایت افزود: این بار برای نخستین بار این سری از مسابقات در سواحل و به مناسبت روز ملی دریای خزر این مسابقه جذاب و سلامت محور در استان سرسبز مازندران برگزار می‌شود.
در این دیدار ییلاقی ضمن اشاره به دغدغه‌های فرهنگی در ورزش و ارائه برخی راهکار‌ها با هدف برگزاری رویداد‌های ملی فرهنگی و ورزشی در مازندران، درباره تعریف نقشه راه آکادمیک به منظور گسترش رویداد‌های فرهنگ ساز ورزشی پرداخت.

 


استعفای مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت


مسعود حیدری مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت از سمت خود استعفای داد.
مسعود حیدری مدیرعامل مستعفی باشگاه سپیدرود رشت گفت: بیش از این نمی‌توانم زیر بار فشار مشکلات باشم و تا امروز نیز، همکاری مناسبی از سوی مسئولان استان با سپیدرود نشده و مشکلاتی که سپیدرود در این سال‌ها با آن درگیر است و شرایط بسیار بدی که منجر به سقوط شد، آن را در وضعیت و شرایط نامناسبی قرار داده است.
او افزود: تغییرات پی در پی علاوه بر اینکه موجب آسیب دیدن جدی به سپیدرود شده، باعث شده تا صاحبان صنایع و سرمایه تمایلی به سرمایه گذاری در یکی از مهمترین برند‌های ورزشی و اجتماعی کشور را نداشته باشند و به همین دلیل سپیدرود که یکی از معدود تیم‌های خصوصی واقعی کشور است، وقتی نتواند در بخش جذب اسپانسر موفق باشد بدون تردید محکوم به فرجام بد
خواهد شد.

 


همراهی مدافع نساجی با «نظری»!


مدافع تیم فوتبال نساجی مثل محمد مهدی نظری بخشی از قراردادش را برای لیگ نوزدهم کم کرد.
با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی و خصوصی اداره شدن باشگاه نساجی، حامد شیری بازیکن ارزنده و بومی نساجی به‌ طور داوطلبانه بخشی از قراردادش را کم کرد. باشگاه نساجی ضمن قدردانی از اقدام این بازیکن بااخلاق و دوست‌داشتنی، آرزوی توفیقات روزافزون را برای وی دارد.
گفتنی است هر چند حامد شیری راضی به رسانه‌ای شدن این اقدام نبود اما به‌پاس قدرشناسی، این امر خیرخواهانه اطلاع‌رسانی شد؛ بازیکنان دیگری نیز به این پویش پیوسته‌اند که متعاقباً اعلام خواهند شد.
پیش از این محمد مهدی نظری 100 میلیون از قرارداد خود را به باشگاه نساجی بخشید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی