جستجو

در هفدهمین همایش روز بتن صورت پذیرفت:
 
قدردانی از مدیر کل راهداری
 و حمل و نقل جاده‌ای مازندران
 
 
 

در آیین اختتامیه هفدهمین همایش روز بتن از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران به جهت اجرای پروژه تعمیر پل " ماشالک " نوشهر تقدیر شد.

رضا افضلی سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ضمن اعلام این خبر افزود‌: هفدهمین همایش روز بتن، یازدهمین کنفرانس ملی بتن و اولین همایش ملی سنگدانه با حضور اساتید، فعالان صنعت بتن، اعضای انجمن علمی بتن ایران و انجمن شن و ماسه و جمعی از صاحب نظران این حوزه در مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی کشور برگزار شد. وی ادامه داد: در همایش مذکور از چهار پروژه برتر بتنی تقدیر و قدردانی به عمل آمده که در این میان تعمیر و مرمت پل حادثه دیده "ماشالک" به عنوان طرح برتر ملی انتخاب گردید.
افضلی اظهار داشت: به همین منظور از مهندس عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران به کارفرمای برتر برای پروژه یاد شده تقدیر به عمل آمد.
وی تصریح نمود: در بخشی از لوح تقدیر اهدایی به مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران آمده است: نظر به کیفیت مطلوب مدیریت، طراحی و اجرای پروژه تعمیر پل آسیب دیده ماشالک، هیات داوران مسابقه طرح بتنی برتر هفدهمین همایش روز بتن ( 16 مهر 1398 ) بزرگداشت استاد احمد حامی، این طرح را به عنوان پروژه برتر انتخاب نموده و این لوح تقدیر را به پاس مشارکت موثر و ارزنده آن کارفرمای محترم برای به ثمر رسیدن پروژه مزبور تقدیم می‌دارد.    
سرپرست روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران در خاتمه افزود:  پل  ماشالک شهرستان نوشهر بر اثر بارش بی‌سابقه و بی‌وقفه باران مهرماه در سال گذشته تخریب شد با اجرای عملیات اجرایی شامل ( عملیات سنگریزی و درناژ 400 متر معکب، عملیات خاکی 600 متر مکعب، قالب بندی 850 متر مربع، آرماتور بندی 80 تن، کابل 1300 کیلو گرم وعملیات بتن ریزی 1300متر معکب ) با صرف اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال انجام پذیرفت و مجدد زیر بار ترافیک رفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی